25.05.2012

praco (wicie) wnia przed Nami

Już dawno nie było żadnego wpisu, ale mam nadzieje, że nie macie tego za złe Pracowni i powrócicie tu nie raz nawet mimo takiej dłuższej przerwy jaka była niedawno? ;)

Działo się przez ten czas, ojj działo... a wszystko po to aby więcej przekazać Wam na tej stronie.
Pełną parą rozpoczął się sezon letnio - wiosenny i Pracownia zaczęła działać na pełnych obrotach, aby Wasze przestrzenie wyglądały olśniewająco. Z tego względu, blog miał 'urlopową' chwilę, by znowu wrócić do pracy.
Poza nowymi projektami własnymi i inspiracjami światowymi pojawią się też ciekawostki warte zobaczenia. Miejsca warte polecenia pod względem wypoczynku i to nie za granicą. Ciekawe miejsca są tuż za rogiem Naszych miast i wielokrotnie nawet o nich nie wiemy.
A co się wydarzyło przez ten miesiąc w Waszych nowoczesnych przestrzeniach? Jak majowy i świąteczny weekend? Spędzony nowocześnie czy tradycyjnie? Spędzony w wymarzonych przestrzeniach i na łonie natury?

Pamiętajcie!
Jeżeli potrzebujecie porady czy projektu Pracownia zaprasza do kontaktu. Pracownia jest po to aby spełniać Wasze wszelkie nowoczesne oczekiwania. 'Aranżacja' dobierze nowoczesne materiały, zaproponuje nowoczesne aranżacje, dobierze odpowiednie nasadzenia, a w razie bardzo problematycznych terenów postara się sprostać każdemu wyzwaniu. 
Jeżeli chcesz skorzystać z usług Pracowni a mieszkasz poza woj. zachodniopomorskim, napisz, zadzwoń, a Aranżacja wykona projekt ogrodu, który zrealizuje każdy kto się z nim zapozna. Odległość nie ma znaczenia, projekt dotrze do Twojego domu i nawet nie będziesz musiał z niego wychodzić.

2 komentarze:

  1. Folwark Skarbimierzyce to świetne miejsce na rodzinne wypady. Polecamy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, to prawda. Folwark Skarbimierzyce jest tak urokliwy,że warto w nim wypoczywać :)
    Już niedługo na łamach bloga pojawi się nieco więcej na jego temat, więc zapraszamy do lektury. Ten i kolejne tematy już niebawem ;)

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?