14.07.2012

Projekt niewielkiego ogrodu (projekt ARANŻACJI)

Czy posiadając niewielką przestrzeń można zaaranżować ją tak by nie sprawiała kłopotu nawet jak wyjedzie się na dłuższe wakacje? A może ma się wrażenie, że taką małą przestrzenią nie ma co się zajmować, bo mały ogród nie pomieści w sobie wymarzonych elementów dekoracyjnych czy różnorakich funkcji? Wszystko da się zrobić. Mała przestrzeń daje ogrom możliwości aranżacyjnych. Pozwala ponadto zastąpić czasochłonne i pracochłonne w utrzymaniu obszary, elementami dynamicznymi, niewymagającymi, dekoracyjnymi. Taki ogródek jest efektowny przez cały sezon, a jego pielęgnację można całkowicie zminimalizować do jednorocznej głównej pielęgnacji i kilku drobnych oczyszczeń.

projektowanie ogrodów Szczecin / projekt ogrodu w Mierzynie

Pracownia ARANŻACJA projektowała niedawno niewielką przestrzeń planowaną do połączenia z istniejącym ogrodem. Teren został zaprojektowany z myślą o wypoczynku i aranżacji terenu nie wymagającego zarówno pod względem pielęgnacji jak i późniejszego utrzymania. W ogrodzie wyeliminowano całkowicie trawnik oraz nasadzenia problematyczne. Wprowadzono wiele przeplatających się ze sobą ścieżek i połączono nowe założenie z istniejącym już ogrodem. Ogród urozmaicają sypkie kamiennie powierzchnie o różnych barwach oraz nasadzenia z drzew i krzewów iglastych oraz liściastych zimozielonych, a także wiele gatunków traw i mało wymagających bylin, np. odmiany Funkii. Głównym punktem widokowym na projektowany obszar, stał się podwyższony taras, na którym ustawione zostaną hamaki i donice ozdobne.

projektowanie ogrodów Szczecin / projekt ogrodu w Mierzynie

Jeżeli posiadasz niewielki ogródek, a nie chcesz już więcej poświęcać mu tyle czasu jak do tej pory i na spokojnie wyjechać na dłuższe wakacje bez obawy że straci swój urok, odezwij się do Pracowni ARANŻACJA. Wykonamy dla Ciebie projekt, który sprosta Twoim najśmielszym wymaganiom i potrzebom.
A może zastanawiasz się czy Twój ogródek przy bloku mieszkalnym da się tak urządzić? Nic prostszego by się o tym przekonać. ARANŻACJA podpowie jak to zrobić tanio, funkcjonalnie, a przede wszystkim elegancko, wizytowo i ciekawie. Zadzwoń tel. 606 888 807 lub napisz do pracowni info.aranzacja@wp.pl


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?