13.02.2013

projektowanie ogrodów Szczecin , woj. zachodniopomorskie, cała Polska

Rozpoczyna się nowy sezon dla branży ogrodniczej, projektowej oraz budowlanej.

Pracownia Aranżacja zaprasza  i zachęca do współpracy nad zaprojektowaniem Państwa indywidualnej przestrzeni oraz nad jej późniejszym wykonaniem.Jeżeli planują Państwo zrealizować ogród, teren zieleni czy taras jeszcze w tym roku, zalecamy aby przygotować prace projektowe nieco wcześniej niż podjęcie decyzji o realizacji. Im później wykonają Państwo prace projektowe, tym później nastąpi ich realizacja w terenie. 

Wykonanie projektów zgodnych z przepisami prawa i warunkami zabudowy, złożenie ewentualnych wniosków do urzędów (jeżeli będą niezbędne),  trwają od kilku do nawet kilkunastu tygodni. Zapobiega to wszystkim sankcjom, które mogą Państwo w przyszłości ponieść jeżeli teren będzie zagospodarowany niezgodnie z przepisami, ale niestety uniemożliwia rozpoczęcie prac w terenie od razu po rozpoczęciu współpracy.

Ponadto, jeżeli projekt będzie wymagający i rozpoczęty dopiero w pełni sezonu, realizacja może być przełożona na przyszły rok jeżeli firmy wykonawcze będą miały napięte terminy rozpoczętych wcześniej terenów.

Zatem zima jeszcze nie minęła, ale już dzisiaj zachęcamy do kontaktu. Już teraz podejmiemy wszelkie działania, aby przekształcić Państwa otoczenie w zgodzie z Państwa upodobaniami i oczekiwaniami.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?