21.07.2013

nowoczesny ogród w Częstochowie ( projekt Aranżacji )W ostatnim czasie pracownia Aranżacja pracuje nad projektem bardzo ciekawej i urozmaiconej pod względem terenowym przestrzeni. Projekt jest tak przemyślany, aby tworzył funkcjonalne i komunikacyjnie dopracowane rozwiązania. Dobór roślin ma za zadanie złagodzić proste formy, ale jednocześnie jest dobrany w taki sposób, aby nawiązać do leśnego charakteru i dodatkowo go ubarwić. 
Duża przestrzeń na froncie domu umożliwia aranżację i wprowadzenie miejsc do wypoczynku w różnych miejscach ogrodu. Front domu to także miejsce reprezentacyjne, więc zwrócono szczególną uwagę na jego charakter - wprowadzono element wodny, miejsca do siedzenia oraz taras zadaszony baldachimem.
Przy tarasie głównym, z tyłu domu, wyodrębniono miejsce pod jacuzzi i grilla oraz wodną fontannę, która umili i uatrakcyjni korzystanie z wodnego wypoczynku. Tu również, na obniżonym tarasie, zasugerowano ustawienie hamaków pod już istniejącymi drzewami, aby można było wypoczywać w zacienionej i nieco leśnej części ogrodu.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?