17.07.2013

projekty Aranżacji nie tylko na papierze

Już niebawem na łamach Pracowni Nowoczesności, do grona Naszych projektów dołączą też ich realizacje.

Realizacja: 'Fyllit' Paweł Karapuda
Projekt: 'Aranżacja' Anna Ryplewska
Ze względu na to, że Nasze projekty są rozbudowane, jest dla Nas ważna jakość wykonanej realizacji oraz dokładność odzwierciedlenia założenia, prace na terenach są w trakcie budowy.
Termin całkowitej realizacji, w zależności od wielkości terenu, może wynosić od kilku dni, po tygodnie, kilka miesięcy lub być rozłożony w czasie, nawet na kilka lat. Wszystko zależy od skomplikowania projektu oraz uzgodnień przebiegu prac wykonawczych z inwestorem.

Dlatego też stopniowo pojawiać się będą prace, które już zostały zrealizowane na bazie projektów Pracowni Aranżacja. Nie wszystkie będą charakteryzowały się stylem nowoczesnym, ale każdy z nich będzie posiadał choć nutkę nawiązania do nowoczesnego stylu, będzie wykonany w sposób innowacyjny, niestandardowy, wyszukany, a przede wszystkim bardzo dokładny.

Zależy Nam aby pomysły, które są wielokrotnie uzgadniane i dostosowywane do oczekiwań inwestora w trakcie wspólnej współpracy były w 100% satysfakcjonujące dla obu stron, a końcowy efekt pracy jaką wykona wykonawca naprawdę zdumiewał i zachwycał.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?