22.10.2013

po dłuższej przerwie..

Przez ostatnie dwa miesiące w pracowni nowoczesności niewiele się działo. Nie znaczy to jednak, że w tym czasie nic się nie działo. Nawet można powiedzieć że działo się tak dużo, że trudno było na bieżąco wprowadzać te wszelkie informacje i dzielić się z Wami bieżącymi sprawami, ale nic w przyrodzie nie ginie ;) więc teraz będziemy wszystko nadrabiać. 


Tematów jest mnóstwo. Nadal pojawiać się będą realizacje Naszych projektów, projekty które powstały w tym roku, nowe nowoczesne inspiracje, innowacyjne i nietypowe rozwiązania, a także trochę promocji w Naszych ofertach.

Pojawi się też kilka inspirujących wnętrz będących przedłużeniem krajobrazu, aby pokazać Wam jak ważne jest patrzenie na otoczenie ogółem, aby tworzyć przestrzenie spójne kompozycyjnie i miłe dla oka.

Będzie też więcej porad i informacji na temat pracy architektów krajobrazu oraz osób zajmujących się terenami zewnętrznymi. Ma to na celu uzmysłowić rolę i funkcje osób które w tychże zawodach pracują, przedstawić jakim zakresem prac się zajmują, z czym zmagają się na co dzień, jak ich praca wygląda i dlaczego tak ważna jest obopólna i udana współpraca pomiędzy inwestorem a wykonawcą, aby każde założenie było zgodne z przewidywaniami projektowymi i było wolne od wad. Zobrazujemy dlaczego ważne jest zaufanie wykonawcy i wysłuchanie jego rad, aby obie strony były usatysfakcjonowane końcowym efektem pracy.

Zatem zapraszamy do częstszych odwiedzin :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?