26.11.2013

projekt wnętrza, a może kamień we wnętrzu?

Pracownia Aranżacja, ponad rok temu poszerzyła zakres swoich usług o projektowanie wnętrz. 
W tym roku zostało zrealizowanych kilka założeń nad którymi pracowaliśmy lub nadal są one stopniowo realizowane. 

kamień we wnętrzu

Zima to czas kiedy we wnętrzach spędzamy większą ilość czasu. W miesiącach zimowych możemy wprowadzić zmiany w stylu zaaranżowanych pomieszczeń, odnowić je, nadać im nowego wyrazu, albo zająć się wykończeniem wnętrza nowo wybudowanego domu, na wiosnę zagospodarować jego otoczenie i już w przyszłym roku wprowadzić się do nowego domu.

Jeżeli nie masz pomysłu jak zaaranżować ściany w swoim domu, nie masz pomysłu na obłożenie kominka, aby był trwały i ładnie się prezentował, a może nie wiesz co zrobić ze schodami, może warto pomyśleć o kamieniu - coraz bardziej popularnym materiale stosowanym we wnętrzach?wykończenie wnętrz kamieniem Szczecin

kamień we wnętrzu Szczecin

Jeżeli zatem budujesz dom i zastanawiasz się jak zaaranżować go wewnątrz, albo właśnie jesteś na etapie, że budowa dobiegła końca i teraz warto by było zająć się jego aranżacją czy wykończeniem, to możemy Ci w tym pomóc. 

Zaprojektujemy Twoją przestrzeń mieszkalną, dobierzemy materiały i wyposażenie, doradzimy, a jeżeli dodatkowo zdecydujesz się na realizację wnętrza z użyciem kamienia, projekt tego elementu otrzymasz gratis.

kamień we wnętrzu Szczecin

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?