22.11.2014

Nasz nowy sklep internetowy - PRACOWNIA ARANŻACJI SIEBIE

Pracownia Aranżacji projektuje i realizuje przestrzenie zewnętrzne - ogrody, tarasy, balkony, aranżuje wnętrza, projektuje innowacyjne, nietypowe i bardzo indywidualne rozwiązania, wykonuje sporo projektów tematycznych i kierunkowych, m.in. meble zewnętrzne, elementy małej architektury, ozdobne i dekoracyjne ściany, elementy wodne i wiele, wiele innych.

Chcąc być bliżej swoich klientów, bliżej fanów bloga oraz bliżej wszystkim, którzy chcą odmienić swój wizerunek, chcą pochwalić się swoim otoczeniem lub chcą przekazać coś co niekiedy jest trudne do wypowiedzenia, albo po prostu - lubią nowości i gadżety - Pracownia Aranżacja zajęła się także stylizacją ubrań czy dodatków.

W taki sposób powstał Nasz pierwszy sklep internetowy, na którym stopniowo pojawiać będą się świeże, nowe pomysły, a każdy pomysł tematycznie związany z przestrzenią zewnętrzną, naturą, Naszą twórczością projektową i realizacyjną.

 Pracownia Aranżacji Siebie


Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu, może warto także pomyśleć w ten sposób o prezentach na zbliżające się Boże Narodzenie?

A znaleźć można Nas pod tym adresem - http://pracownia-aranzacja.cupsell.pl/


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?