20.02.2015

Zielone ściany - innowacyjne rozwiązanie


Zielone ściany to jedno z coraz popularniejszych rozwiązań w Polsce. 
Kiedy ogrody są niewielkie, mamy do zagospodarowania taras, balkon, czy brakuje zieleni w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i publicznych, albo brakuje Nam czasu na pielęgnacje zieleni we wnętrzach, wówczas najlepszym rozwiązaniem dla wprowadzenia bogatej, pięknie prezentującej się roślinności są konstrukcje zielonych ścian.


Pracownia nawiązała współpracę z firmą Garden Spot, która specjalizuje się w tematyce zielonych ścian. Dzięki temu w Naszych aranżacjach i realizacjach możemy wykonać dla Państwa projekt i zamontować zieloną ścianę w Państwa przestrzeni.


Ale wcześniej chcemy zapoznać wszystkich z możliwościami tworzenia zielonych ścian w tak innowacyjnym i przemyślanym rozwiązaniu jakim są produkty firmy Garden Spot.
Przykłady zielonych ścian będzie można zobaczyć na zbliżających się targach ogrodniczych Gardenia w Poznaniu i na Naszym stoisku w konkursie OSTO, ARANŻACJE - INSPIRACJE, w hali 6A

A oto nieco o ofercie firmy Garden Spot i możliwościach tworzenia zielonych ścian:


Garden Spot dostarcza klientom bogaty wachlarz nowoczesnych rozwiązań  dla branży ogrodniczej.
Firma oferuje unikatowy system do budowy ogrodów wertykalnych Pixel Garden. System, oparty na elementach (modułach), składających się ze skrzynki i dwóch doniczek, jest prosty i szybki w montażu. Konstrukcja wyposażona jest w opatentowany system nawadniania, wyróżniający produkt na rynku.  Dzięki zastosowaniu modułów, zwanych Pixelami, możliwe jest tworzenie  kompozycji w różnych rozmiarach, a wyjmowane z konstrukcji doniczki sprawiają, że kompozycję zieleni można dowolnie zmieniać. Realizacje ogrodów wertykalnych z wykorzystaniem Pixel Garden mogą być tworzone zarówno  wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

W ofercie firma Garden Spot posiada również ścianki mobilne, wyposażone w zintegrowany system nawadniania, które są świetnym rozwiązaniem w przestrzeniach, gdzie często zmienia się aranżację wnętrz.
W kolekcji produktów Garden Spot, znajdują się także ręcznie malowane zielniki Garden Art, które oparte są na technologii Pixel Garden i wyposażone  w opatentowany system nawadniania.


Firma oferuje ekologiczną kratkę trawnikową Garden Grid, która wykorzystywana jest jako system wzmacniania nawierzchni. Garden Grid świetnie sprawdza się w budownictwie, ogrodnictwie, transporcie i wszędzie tam, gdzie ceni się ekologiczne rozwiązania oraz  świetną jakość. Kratka stanowi alternatywę dla typowych metod stabilizacji gruntu i pozwala na zwiększenie powierzchni biologicznie czynnych.

Oferowane przez firmę produkty charakteryzują się nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszych stoisk na targach, i do kontaktu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?