13.05.2015

Hotel i jego otoczenie - spójność wypoczynku / hotel w Międzyzdrojach

Czy wybierając hotel w kurortach i miejscach, gdzie wyjeżdżacie na urlop, uważacie że ważne jest jego otoczenie? Czy chcielibyście mieć możliwość pełnego relaksu w otoczeniu hotelu kiedy po zwiedzaniu miejscowości lub ciężkiej pracy w ciągu roku po prostu chcielibyście się zrelaksować poza pokojem hotelowym?
A może chcielibyście popracować w otoczeniu przyrody nad nowymi przedsięwzięciami, planami, skorzystać na łonie przyrody z internetu, czy poleżeć na ławce - hamaku czy pochwalić się w jakim hotelu spędzacie czas, porobić sobie wzajemnie wesołe zdjęcia na tronie, lub 'dostać' skrzydła orła?
A co byście powiedzieli na ogród z kawiarnią na dachu i to jeszcze z widokiem na morze?

Kilka miesięcy temu 'Pracownia Aranżacja' miała okazje pracować nad koncepcją hotelu i jego otoczenia, w nadmorskiej miejscowości przy molo w Międzyzdrojach. 
Praca nad projektem wymagała wielu godzin pracy, stresu, zmian i nieprzespanych nocy, więc dzisiaj chcemy tą Naszą prace zaprezentować, mimo że nie została doceniona i projekt nie zostanie poddane dalszemu dopracowaniu i szczegółom.

Oto kilka z Naszych wizualizacji, które zmieniały się względem rozwiązania hotelu. Ideą główną hotelu było nawiązanie do historii Królów Polski, stąd też bryła hotelu została dopracowana detalami sztukaterii i do tegoż też tematu zostały wprowadzane atrakcje do placu przed hotelem.