13.05.2015

Hotel i jego otoczenie - spójność wypoczynku


Czy wybierając hotel w kurortach i miejscach, gdzie wyjeżdżacie na urlop, uważacie że ważne jest jego otoczenie? Czy chcielibyście mieć możliwość pełnego relaksu w otoczeniu hotelu kiedy po zwiedzaniu miejscowości lub ciężkiej pracy w ciągu roku po prostu chcielibyście się zrelaksować poza pokojem hotelowym?
A może chcielibyście popracować w otoczeniu przyrody nad nowymi przedsięwzięciami, planami, skorzystać na łonie przyrody z internetu, czy poleżeć na ławce - hamaku czy pochwalić się w jakim hotelu spędzacie czas, porobić sobie wzajemnie wesołe zdjęcia na tronie, lub 'dostać' skrzydła orła?
A co byście powiedzieli na ogród z kawiarnią na dachu i to jeszcze z widokiem na morze?

Kilka miesięcy temu pracownia miała okazje pracować nad koncepcją hotelu i jego otoczenia, w nadmorskiej miejscowości przy molo w Międzyzdrojach. 
Praca nad projektem wymagała wielu godzin pracy, stresu, zmian i nieprzespanych nocy, więc dzisiaj chcemy tą Naszą prace zaprezentować, mimo że nie została doceniona i projekt nie zostanie poddane dalszemu dopracowaniu i szczegółom.

Oto kilka z Naszych wizualizacji, które zmieniały się względem rozwiązania hotelu. Ideą główną hotelu było nawiązanie do historii Królów Polski, stąd też bryła hotelu została dopracowana detalami sztukaterii i do tegoż też tematu zostały wprowadzane atrakcje do placu przed hotelem.

Potrzebujesz projekt swojego hotelu, jego otoczenia, pensjonatu czy innego miejsca publicznego. Zapraszamy do współpracy nad przygotowaniem projektu.

2 komentarze:

  1. Świetnym miejscem na wypoczynek jest hotel w Mikołajkach. Jeździmy tam z mężem co roku i zawsze jesteśmy zadowoleni z pobytu. Hotel ten mieści się na mazurach co jest dodatkowy plusem, ponieważ z mężem kochamy mazury ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwiedziłem w swoim życiu przeróżne hotele. Trójmiasto, w którym zdecydowanie najczęściej się zatrzymuje, zawsze oferowało mi najwyższy standard wypoczynku. Najchętniej powracam zwłaszcza do jednego, 4-gwiazdkowego hotelu, w którym czuję się po prostu bajecznie. Wysoki standard pokoi, dwie restauracje, basen ze zjeżdżalniami i sauna sucha - to przykładowe atrakcje, z których korzystam, wówczas najchętniej.

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?