09.08.2015

nowoczesny ogród - bogactwo roślin, harmonijne przejścia, kolorystyczny dobór roślin

Bogactwo roślin w nowoczesnych założeniach to jeden z ich atrybutów. Tak skomponowane przestrzenie to nie lada wyzwanie, a nowoczesny ogród tym właśnie powinien się charakteryzować - wyzwaniem w jego aranżacji. Tonacja kolorystyczna materiałów, kompozycje roślinne dopełniające harmonijne ciągi komunikacyjne i detale architektoniczne - tym wyróżnia się nowoczesne podejście do architektury krajobrazu.
Nowoczesność to przede wszystkim trafiony pomysł. Oto kilka przykładów:


2 komentarze:

  1. Dla mnie ten ogród to olbrzymia inspiracja do tego jak chcę sama prowadzić swój. Mam mnóstwo pomysłów jednak mam do zagospodarowania tylko 30 m2 ogrodu. Dużo nie ma ale zawsze można coś wymyśleć. Nasza działka jest bardzo malutka kosztem dużego domu ogród mały. Zaplanowałam, że będę miała 2 drzewka i krzaki róż ale jak widzę ten ogród z tego posta to mam już nowe pomysły w głowie. Póki co zamówiłam na http://www.substral.pl/ różne odżywki do roślin i nawozy. Mój znajomy ogrodnik polecił tą firmę. Słyszałaś o niej?

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękny ogród! Moimi ulubionymi roślinami ogrodowymi jest trzmielina ;) Zdjęcia przepiękne i na pewno będą dla mnie inspiracją!

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?