07.11.2015

Konferencja Innowacje - Inspiracje - Interakcje

Pracownia brała w czwartek wieczorem udział w kolejnej bardzo ciekawej i pomysłowej konferencji zorganizowanej przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu i Platformę Matrix w Multikinie w centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie.
Tym razem konferencja była krótka i miała ograniczoną ilość miejsc, ale była znacząca i miała wiele bardzo ciekawych treści w sobie zawartych. 

Wyjątkowi goście - prelegenci - Natalia Hatalska, Wojciech Szapiel i Łukasz Jakóbiak - znany z internetowego programu 20m2, inspirowali przede wszystkim do działania opowiadając o trendach rynkowych, sposobach rozwoju rynków, wdrażania pomysłów na świecie i ich wpływu na inne dziedziny życia, oraz o motywacji jak z codziennego życia zmienić je na zupełnie nowe, inne, lepsze, i spełnić swoje wszystkie, nawet najbardziej nierealne marzenia. Więcej o prelegentach można przeczytać na stronię platformy matrix tutaj

Ponadto po zakończeniu wystąpień, zostały wręczone statuetki Diamentowe Matrixy dla najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego. Więcej na ten temat można przeczytać m.in. tutaj

Mimo, że miejsc w fotelach dla Nas zabrakło, to na zdjęciach jesteśmy i wszyscy siedzący na podłodze byli najbliżej i mieli wszystko na wyciągnięcie ręki od prelegentów po poczęstunki ;) To były najlepsze miejsca jakie mogły Nam się trafić! :)

Oto kilka zdjęć wykonanych przez portal szczecinbiznes.pl

Źródło: szczecinbiznes.pl

i zdjęcie z telefonu - niestety mało wyraźne - ręka się trzęsła, zbyt ciemna sala więc jest jak jest ;)


Liczymy na częstsze takie spotkania w Szczecinie i zapraszania ludzi tak pełnych życia, pasji, motywacji, bo dzięki nim chce się żyć i działać :)

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawa tematyka konferencji, nie ukrywam jednak, że podczas zapoznawania się ze wpisem, moją uwagę w pierwszej kolejności zwróciło zwłaszcza wyposażenie sali. Z tego co wiem, na rynku funkcjonuje dziś wiele profesjonalnych firm oferujących solidne meble konferencyjne na zamówienie, które projektowane są z myślą o konkretnej przestrzeni. Jest to niezwykle istotne, ponieważ jak wiadomo, w przemyślanie zaprojektowanym pomieszczeniu znacznie milej spędza się czas.

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?