14.12.2015

Forum Dobrego Designu w Warszawie
Forum dobrego designu już za Nami. 9 grudnia w Warszawskim Muzeum Żydów Polskich - Polin, odbyły się prelekcje związane z tematyką projektowania, architektury wnętrz i z zakresu tematyki designu. Ponadto po zakończeniu forum odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu, w którym właścicielka pracowni nowoczesności brała udział jako jedna z osób w jury - KONKURS DOBRY DESIGN 2015. organizatorem forum był magazyn Dobrze Mieszkaj.


W forum brało udział wielu projektantów, producentów i inwestorów, których na co dzień łączy wspólny temat - kreatywność i tworzenie. Wspólne problemy zawodowe czy sposób pracy w zawodach twórczych były poruszane w tematyce poszczególnych paneli dyskusyjnych. Wiele ciekawych informacji i doświadczeń innych osób pozwoliło spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy, a także zainspirować do szerszego rozmachu czy działań na co dzień.
Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tymże wydarzeniu, które dodatkowo odbyło się w imponującym budynku o charakterystycznej architekturze i wnętrzach. Co nieco o wyjątkowości budynku , w którym byliśmy, w kolejnych postach bloga. 


więcej zdjęć poniżejBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?