28.01.2016

Leżaki - kto powiedział, że muszą być tylko latem?

Oglądając stolice z wysokości natknęliśmy się na leżaki. Leżaki w zimie to nietypowy widok, tym bardziej że jeden był pokryty śniegiem. Ale tak naprawdę zaczęliśmy się zastanawiać, czy na pewno jest to tylko letni mebel? Przecież wypoczywać można na wszystkim i w każdych warunkach. Prezentujemy dzisiaj to zbicie dwóch niby przeciwstawnych obrazów – leżaka kojarzonego z latem i śniegu.

Można taki obraz odnieść do codziennego życia, w którym często narzucamy opinie na czyjś temat, nie dając szansy poznać osoby, rzeczy w innych sytuacjach. Nakładamy ludziom nieprawdziwe łatki, które ciągną się za Nimi latami krzywdząc ich już na wstępie, nie mając odwagi poświęcić komuś czasu, zainteresowania i uwagi, aby naprawdę poznać w jakich sytuacjach czuje się dobrze, kogo lubi a kogo nie toleruje, co przeżył że taki jest, dlaczego jest miły dla jednych, a oschły dla innych, czym się kieruje dokuczając innym lub wynosząc kogoś na piedestał. W tych wszystkich momentach na te i inne zachowania coś wpłynęło. Praktycznie nigdy nie jest to odniesienie do rzeczywistości, raczej naleciałości głosów otoczenia. Od tego zmieniają się ludzie, bo gdyby nie mieli na około siebie innych myśleli by po swojemu.

Dlatego z leżakiem w śniegu jest podobnie. Opiniowany jako mebel letni, tak naprawdę sprawdza się w każdej sytuacji. Łatwy do przeniesienia, wygodny, umożliwia wypoczynek o każdej porze roku. Może warto go dostrzec w większej ilości przestrzeni, a nie wrzucać do kąta, przy pierwszej możliwej okazji kiedy kończy się lato?
Sami zobaczcie jak prezentuje się w zimie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CO O TYM SĄDZISZ?