27.01.2016

wyjątkowy samochód też wpływa na krajobraz

Od dłuższego czasu Pracownia Aranżacja szuka swojego idealnego samochodu.
Mamy swoich ulubionych faworytów, ale wybór wciąż jest trudny i przez to decyzja również utrudniona, bo najchętniej jeździlibyśmy wszystkimi - ze względu na ogromną miłość do samochodów :) 
A, że podróż to Nasze drugie życie, a samochód to praktycznie często drugi dom, to Nasz wymarzony samochód musi spełniać wiele oczekiwań, m.in. być wygodny, reprezentacyjny, mieć świetny design, być szybki i poradzić sobie w każdych warunkach - także pozamiejskich ;)

Niestety (na razie) nie mamy możliwości jeździć każdym - chociaż czekamy na chwile, kiedy będziemy mogli testować różne i wybierać samochody według nastroju w ciągu dnia (jedno z fajniejszych marzeń, nie wspominając chęci ścigania się czy spróbowania driftingu ;)), to niekiedy udaje Nam się zmieniać samochody względem różnych potrzeb, dzięki czemu widzimy co w Naszej pracy i stylu życia architekta/projektanta jest potrzebne a czego brakuje, albo co utrudnia poruszanie się samochodami po otoczeniu, w którym na co dzień żyjemy.

Dlatego widząc ciekawy konkurs, w którym również możemy wykazać się artystycznie - tym razem zaaranżowaliśmy swojego Adama. Marka Opel umożliwiła pobawienie się różnymi funkcjami i konfiguracjami, więc robiąc sobie chwile wytchnienia w pracy również powstała Nasza "Fun-i-A".
Prezentujemy ją poniżej i zachęcamy do głosowania :) Jak wygramy, to zabierzemy chętnych na wycieczkę ;)


 zagłosuj na opel adam Fun-i-A

1 komentarz:

  1. O reprezentacyjność można łatwo zadbać przez car detailing w Warszawie, polecam z całego serca, mój staruszek wygląda dzięki temu ciągle jak nowy samochód. ;) Ja przede wszystkim zadbałbym o wygodę, jeżeli spędzacie dużo czasu w podróży, nie możecie przekładać wyglądu nad komfort. Samochód szybko Wam "zbrzydnie".

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?