09.02.2016

hotel i otoczenie - dlaczego ważne?

Każdy z Nas, kto podróżuje, musi gdzieś wyjechać lub załatwia sprawy służbowe w innym mieście, zawsze musi mieć nocleg w alternatywie (nawet jak początkowo zakłada wyjazd jednodniowy).
W takim przypadku, najczęściej korzysta się z hoteli czy noclegów najbliżej położonych Naszej obecnej lokalizacji, i z dostępnością miejsc - bo jak sami wiemy - w nagłych sytuacjach nie ma się ani ochoty, ani czasu, ani siły by jeździć i wybierać standardy noclegów po wszystkich miejscach.
Dlaczego zatem istotne jest otoczenie hotelu, i to aby teren wokół miał wiele funkcji i się wyróżniał? Między innymi dlatego, aby każdy kto z noclegu skorzysta, chciał ponownie tam wrócić i to nie na jedną czy dwie noce, ale na dłużej.

Wiadomo, że inne niezbędne funkcje będą potrzebne w hotelach w centrach miast, inne w miejscowościach wypoczynkowych, a jeszcze inne na poboczach dróg dojazdowych.
Mimo tego, w każdym z nich, otoczenie wpływa na odbiór nie tyle samego wypoczynku podróżujących, co także na wygląd i formę reprezentacyjną architektury, w której hotel ma się mieścić.

Niedawno, we Wrocławiu, Naszą uwagę przykuł ciekawy budynek. Jego kształt i forma, a w środku, imponujący skwer - patrząc po projektach dostępnych w sieci - naprawdę wzbudza zainteresowanie i robi wrażenie.

Poza samym budynkiem, zdumiewa również fakt, że Hotel Hilton (bo o Nim mowa) o obłych, nowoczesnych kształtach, wybudowany został na działce o trójkątnym zarysie, a ponadto w bardzo przemyślany sposób dołączony został do już istniejącego.

Żałujemy, że budynek jeszcze jest na wykończeniu, ale to będzie jeden z pretekstów, aby ponownie odwiedzić Wrocław i zobaczyć środkowy plac Hotelu Hilton.

Uwielbiamy takie innowacyjne, nowoczesne i inne w swojej formie rozwiązania w przestrzeniach, i zachęcamy, abyście zerknęli w przeglądarce google 'Hotel Hilton Wrocław' i zwrócili uwagę na projektowany, centralny plac hotelu. Prawda, że będzie warto tam chociaż raz pojechać? :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?