12.02.2016

walentynki - dla kogo i po co?

Walentynki - dzień, w którym każdy chce poczuć się kochany, a raczej nie tyle kochany co dostrzeżony i nie samotny.

Ludzie całe życie szukają prawdziwej miłości i nigdy nie znajdują. Tylko nieliczni mogą powiedzieć, że spotkali wielką miłość, która nie opiera się na zwykłym związku, ale na pojednaniu dusz. 
A kiedy jej zabraknie zaczyna się odczuwać poczucie braku celu i tęsknotę, której nie można porównać do niczego innego, do żadnej innej relacji. 

Dzisiaj jednak nie będziemy pisać o miłości, szczególnie tej wielkiej i jedynej, bo to temat, w którym trzeba patrzeć sercem, a nie oczami czy rozumem, więc dla wielu osób jest niezrozumiały.

Dzisiaj polecamy na walentynkowy zbliżający się weekend, film o wielkiej miłości - dla wszystkich którzy kochali, albo chcieliby kiedyś w życiu kochać, a stracili na to nadzieję - "Dla Ciebie wszystko" (2014-2015r.). Historia, która mimo przeciwności - nie wygasa, która nawet po czasie pozwala zrozumieć w kim było to najważniejsze ogniwo do życia, które dałoby siłę do wielu działań każdego dnia.

Dlaczego akurat ten film?

Bo jest nieprzewidywalny do samego końca - jak życie - i pokazuje, że wszystko jest po coś.

A jeżeli mamy nawiązać do krajobrazu - to w Nim też jest temat z krajobrazem spójny - warto zwrócić uwagę na ogród o wyjątkowym połączeniu roślin, który pasuje również do nowoczesnych założeń. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to chętnie taką kompozycje zaprojektujemy we współczesnych założeniach :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?