11.03.2016

ponad 401 000 wyświetleń profilu Pracowni Aranżacja na google +

Dziękujemy wszystkim, którzy są z Nami - na dobre i na złe ;) i za to, że tak licznie zaglądacie na profil Pracowni i jesteście ze wszystkim na bieżąco. 

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze trafimy w pożądany temat. Raz pokażemy rzeczy bardziej, a innym razem mniej interesujące, ale jeżeli dany temat zainteresuje chociaż jedną osobę to już Nas to cieszy, bo każdy z Was jest własnie tą pojedynczą osoba, dla której działamy, tworzymy i zmieniamy otoczenie. Zależy Nam, aby tematy na blogu nie tylko służyły wiedzą tematyczną (która może stać się czasami nużąca), ale także inspirowały, były odskocznią od codzienności, poruszały tematy życiowe i tzw. tematy miękkie, zaskakiwały, a nawet niekiedy denerwowały - po prostu by wzbudzały różne emocje, dzięki którym życie jest ciekawe i dzięki którym każdy z Nas może poczuć, że żyje :) brak emocji to brak życia, bo bez emocji życie staje się monotonne - a my tego unikamy jak tylko możemy. :) Monotonia i przewidywalność - to nie dla Nas - więc blog też ma zaskakiwać tematami wzbudzającymi skrajne od siebie emocje :)

Dlatego zachęcamy do dołączenia do Naszych kręgów na profilu google + - kto jeszcze tego nie zrobił bo nie miał okazji -  a tym, którzy już go znają dziękujemy za tak liczne wyświetlenia - już ponad 401 000 Waszych zaglądnięć :D to naprawdę mobilizuje do działania :)

Po naciśnięciu na zdjęcie będziecie mogli przejść do profilu na GOOGLE + i zapisać się do kręgu obserwujących profil.

 projektowanie i zakładanie ogrodów, ciekawe aranżacje ogrodów

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?