20.06.2016

kibicujemy Polakom :) a Wy?

Za Nami wygrany mecz Polska - Irlandia z wynikiem 1:0 :) oraz remis w meczu Polska - Niemcy 0:0 Kto oglądał, ten wie ile było emocji, szczególnie w drugiej połowie, kiedy wygrany strzał padł w 51 minucie w meczu pierwszym i jak serce biło, kiedy utrzymywaliśmy wynik z Niemcami.

Już jutro mecz Polska - Ukraina. Mamy nadzieję, że będziecie oglądać :)
Pracownia nigdy nie odpuszcza meczy z udziałem Polaków, więc w tym sezonie nie zdziwcie się, ale będziemy kibicować jak zawsze i nie ma Nas wtedy dla nikogo :)
Mamy w swoim zespole zapalonych piłkarzy, więc nie możemy sobie odpuścić przyjemności kibicowania.

Źródło
Zatem dzisiaj nieco aranżacji w barwach biało - czerwonych  i sportowe aranżacje w nowoczesnych założeniach. Nie muszą być one monotonne i nudne.
Trochę inspiracji do udekorowania własnych ogrodów przed meczem, abyście nabrali na jutro dużo energii :)