21.09.2016

Czy masz przemyślenia?

Czasami są dni, w których uświadamiamy sobie jacy nie chcemy być, jacy ludzie stają na Naszej drodze i jak się wobec Nas zachowują i jedyne co jest w takiej sytuacji istotne to... cisza w której chce się posiedzieć... 

Uświadamiamy sobie również, że tylko ludzie, którzy coś w życiu doświadczyli, poznali życie w praktyce, spróbowali nowych rzeczy, umiejętności, wyzwań, są osobami na które można liczyć. Ludzie szanujący i doceniający pracę innych to najwartościowsze osoby, mające w sobie wewnętrzny spokój i zrozumienie. 

Dzisiaj jest dzień, w którym zarówno chce Nam się krzyczeć, pisać, ale także pomilczeć w samotności. Wiele istotnych tematów czeka na publikacje od pewnego czasu, ale czas pędzi, dzień za dniem mija i przychodzi dzień kiedy kolejna lekcja życia została odrobiona i wprowadza w życie kolejne przemyślenia.

Dzisiaj nietypowo, bo muzycznie, ale z małym przesłaniem - ile dni straciliście, ile miesięcy, lat, ile radości i marzeń, ile osób i kontaktów, ile nowych wyzwań, ile nie podjętych działań, ile tracicie każdego dnia?
Ile nie potraficie zrozumieć...?
Ile razy słuchacie, ale nie słyszycie?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?