11.11.2016

Konkurs Balkony

Tak jak wspominaliśmy w ostatnich postach, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Na czym polega konkurs:

Zbierz minimum 10 osób, które mają taki sam układ balkonu co Ty i byłyby chętne na zaprojektowanie i aranżacje balkonu w nowym stylu. Chętnych może być 10, 20, a nawet 50 czy 100 osób - to zależy ile osób tak jak Ty będzie chciało odmienić swój balkon i ile osób uda Ci się zebrać.


Każdy kto zbierze taką grupę osób otrzyma projekt za darmo, a wszystkie pozostałe zebrane osoby otrzymają projekty w bardzo korzystnej cenie. 
W przypadku małych balkonów będzie to kwota 150,00 zł za projekt, w przypadku większych - cena ustalona po zapoznaniu się z układem balkonu.

Konkurs trwa do końca stycznia czyli do 31.01.2017 r., więc nie ma na co czekać.

Po wykonaniu projektów możemy wspólnie zaplanować realizacje, aby każdy balkon zaprojektowany z konkursu był zrealizowany a nie jedynie pozostał na papierze.

Zatem czekamy na kontakt na pracownia.aranzacja@gmail.com w tytule umieszczając - KONKURS NA BALKON / ilość balkonów

Jeżeli natomiast Twój balkon jest jedyny w swoim rodzaju i nie ma żadnego innego chętnego o takim samym układzie, również mamy coś dla Ciebie. 
Zgłoś się do końca stycznia, a również mamy dla Ciebie ciekawą propozycję - projekt w normalnej cenie, ale gratis przygotowania do realizacji. O co dokładnie chodzi - o tym dowiesz się kiedy do Nas napiszesz :)

Czekamy na zgłoszenia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?