02.12.2016

KARTY PODARUNKOWE na święta lub urodziny - ZRÓB KOMUŚ WARTOŚCIOWY PREZENT

 Pracownia Aranżacja ma dla wszystkich coś specjalnego na Święta i od Święta - KARTY PODARUNKOWE na prezent. 

Nie wiesz co kupić bliskiej osobie czy znajomym, a wiesz, że budują dom i marzą o projekcie i realizacji ogrodu, tarasu, wnętrza, ale nie wiedzą od czego zacząć? Chcesz im w tym pomóc? 
Chcesz dołączyć się finansowo do tych realizacji, ale właściciele terenu nie chcą skorzystać z Twojej finansowej pomocy?


Pomóż im spełnić marzenia i kup KARTĘ PODARUNKOWĄ, szczegóły poniżej. 


Co musisz zrobić?

KWOTĘ USTALASZ TY - może to być 50 zł, 100 zł, 500 zł, 1000 zł, a nawet 20 000 zł i więcej.

OFERTĘ - ofertę mamy obszerną - projekty, gotowe projekty, doradztwo weekendowe (EXTRA WEEKENDY), zakupy z projektantem, realizacje całego założenia, OGRÓD W 1 DZIEŃ. 
Ty ustalasz wartość karty, My w tej kwocie wykonamy wszystko co będzie można. Jeżeli chcesz kupić Kartę Podarunkową z określonym zamierzeniem, np. na projekt, zamawiając - napisz w mailu informację na ten temat, a dopiszemy do imiennej karty konkretną ofertę. Pozostawiając temat otwarty - oferta zostanie ustalona podczas realizacji karty i zawrze lub zmieści się w ustalonej kwocie.

TERMIN REALIZACJI KARTY - ustalony na 15 MAJ 2017 r. (kupując kartę podarunkową teraz, możesz odezwać się do Nas nawet 14 maja i podjąć decyzję o rozpoczęciu zrealizowania karty). Po tym terminie pojawią się kolejne karty na drugą część roku. 

ZAMÓWIENIE / ZAKUP - napisz maila na pracownia.aranzacja@gmail.com 
tytuł maila: KARTA PODARUNKOWA
treść maila: na kogo, od kogo, wartość podarunku, informacje dodatkowe)

W odpowiedzi otrzymasz od Nas rachunek i dane do przelewu. Po zaksięgowaniu płatności na koncie wyślemy mailowo gotową kartę podarunkową i pozostałe informacje o wysyłce.


Okres przedświąteczny to idealny czas na karty podarunkowe. Jednak jest to prezent nie tylko na Święta. Zbliżają się czyjeś urodziny, imieniny czy rocznica? A może Twoje własne i chcesz otrzymać taki prezent?

Daj znać najbliższym, a my wspólnie z Nimi zrobimy dla Ciebie nietypowy prezent.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?