06.12.2016

Świąteczny czas - zrób sobie prezent od Mikołaja

Dzisiaj Mikołajki. Czas drobnych prezentów i niespodzianek.

Czy robicie prezenty innym? Czy macie w sobie otwartość na dzielenie się drobiazgami, które komuś sprawią przyjemność bez względu na to czy macie milion złotych w kieszeni czy nie całą złotówkę?
Czy potraficie kogoś pozytywnie zaskoczyć?
Czy macie w sobie na tyle dużo odwagi, aby obdarować kogoś prezentem, szczególnie kogoś kto jest dla Was obcy, nieznajomy, albo kogoś kogo zaufanie straciliście i nie macie już z tą osobą kontaktu?  

pomysł na prezent


W takich dniach widać kto nie myśli jedynie o sobie, kto lubi sprawiać przyjemność innym i lubi to robić.
Czasami jednak w Naszym otoczeniu mogą pojawić się ludzie którzy nie potrafią robić prezentów i nie mamy co liczyć na to, że kiedyś cokolwiek od nich otrzymamy. Czasami nawet nie potrafią wypowiedzieć żadnego miłego słowa i nawet w taki sposób nie doczekamy się zaskakującego prezentu w formie tak niewymagającego gestu. 
Czasami to my nie możemy obdarować kogoś prezentem jaki byśmy chcieli zrobić, ale mamy nadzieję, że przyjdzie jeszcze czas, aby to zmienić.
Kiedy jesteś w którejś z takich sytuacji to możesz też zrobić prezent dla siebie. Ubrać się świątecznie i przyjść do jakiejś osoby jako Święty Mikołaj, zaśpiewać świąteczną piosenkę, uśmiechnąć się, albo wyciągnąć kogoś na spacer. 

Czy będzie to forma prezentu?
Jak najbardziej!

Nie liczy się prezent o wielkim nominale. Liczy się gest i pamięć. Bez tego nic nie jest warte.

Pracownia uwielbia robić prezenty z zaskoczenia, bo czyż nie przyjemnie jest widzieć uśmiech na twarzach innych niż łzy i smutek?

My wylaliśmy wiele łez przez innych i wiemy jedno - nie chcemy być tacy jak oni - ludzie, którzy cieszą się z cudzego nieszczęścia czy z uśmiechem niszczą komuś życie. 
Życzymy, aby zarówno w Naszym jak i Waszym gronie było jak najmniej takich osób, a najlepiej aby nie było ich wcale. Abyście nigdy nie musieli przez nikogo płakać i abyście sami nigdy nie byli przyczyną czyichś łez.

I z okazji Mikołajek zróbcie sobie prezent, tak zwyczajnie - sami dla siebie. W Naszym sklepie dużo nowych ciekawych Świątecznych grafik, które wprowadzą Was w przedświąteczny i Świąteczny czas.

Zaglądnijcie i przekonajcie się sami TUTAJ. Przeglądnijcie każdą stronę bo kryje się na nich wiele nowych wzorów i grafik.

TYLKO DZISIAJ po wpisaniu przy zamówieniu kodu M1K0L4JE - otrzymasz -10zł na każdy produkt!
Miłych zakupów :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?