24.01.2017

projekt aranżacji tarasu - GOTOWY PROJEKT NA SPRZEDAŻ

Do oferty GOTOWYCH PROJEKTÓW NA SPRZEDAŻ (O gotowych projektach pisaliśmy TUTAJ) dołączył w tym roku projekt aranżacji tarasu. Projekt będzie pokazany w dwóch wersjach i obie wersje  są obecnie w sprzedaży.
Dzisiaj prezentujemy pierwszą z nich.


Zainteresowane osoby, którym projekt się podoba, zachęcamy do kontaktu. Dopasujemy poniższy pomysł do konkretnego tarasu, a nawet ogrodu. Wszystko jest gotowe, zestawienia roślin, materiałów i wyposażenia, więc dwa dni i projekt może trafić właśnie do Ciebie :)
Obie wersje są w sprzedaży praktycznie od ręki, kwestia ustalenia dopasowania pomysłu do konkretnego miejsca. Zdążysz jeszcze przed wiosną zamówić wyposażenie i rośliny i zrealizować projekt w swoim otoczeniu.
Jeżeli masz ogród o powierzchni ok. 200m2 to jest to projekt idealny dla Ciebie. Część płytek może zostać zastąpiona trawnikiem, część pełnić rolę tarasu na ogrodzie, ale cała reszta z projektu dokomponuje całą przestrzeń.
Gotowe projekty są tańsze niż projekty indywidualne, a z tego projektu warto skorzystać, bo proponujemy go w przystępnej cenie. Napisz do nas tutaj


2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy pomysł na taras. Chętnie bym coś takiego zobaczył na swojej działce, jednak najpierw trzeba wybudować dom! Biuro projektowe kończy już ostatnie poprawki i od przyszłego tygodnia zaczynamy działania. Być może po zakończeniu zgłoszę się po projekt tarasu :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?