20.02.2017

nowoczesne ogrodzenie ze słupków

Kiedy projektujemy, staramy się pokazać różnorodność rozwiązań i możliwości aranżacyjnych danej przestrzeni. Nie jesteśmy firmą, która lubi powtarzalność ani taką która z radością wykonuje 'to co ma sąsiad obok'. Klasyczne rozwiązania pozostawiamy innym, a my zajmujemy się aranżacjami jedynymi w swoim rodzaju - dostosowanymi do budynku, miejsca, otoczenia, gustów inwestorów i możliwości budżetowych jakie zostaną przeznaczone na realizacje.


Dzisiaj prezentujemy ogrodzenie nowoczesne ze słupków, które mieliśmy okazje projektować kilkakrotnie. Słupki ogrodzeniowe mogą być jednakowej bądź różnej wysokości, tworzyć fale w pionie i poziomie. Za pomocą różnego ustawienia słupków - w linii prostej, krętej, czy zygzakiem możemy wydobyć z ogrodzenia wszystkie atuty.

Takie ogrodzenie nadaje się do ogrodów nowoczesnych, minimalistycznych, śródziemnomorskich, a także glamour czy prowansalskich. Dopasowanie zależy przede wszystkim od kolorystyki słupków oraz linii ułożenia. 

Szukasz ciekawego ogrodzenia to zaryzykuj i zrealizuj? Nie wiele potrzeba.1 komentarz:

  1. Uwielbiam takie nowoczesne ogrodzenia. Właśnie jestem na etapie budowania podobnego na swojej działce. Zależało mi tylko na drobnych dekoracjach, więc wykorzystałem zaślepki na słupki ogrodzeniowe o ciekawym kształcie daszku. Wydaje mi się, że w ten sposób nadaje ogrodzeniu niestandardowego wyglądu :)

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?