20.02.2017

nowoczesne ogrodzenie ze słupków


Kiedy projektujemy, staramy się pokazać różnorodność rozwiązań i możliwości aranżacyjnych danej przestrzeni. Nie jesteśmy firmą, która lubi powtarzalność ani taką która z radością wykonuje 'to co ma sąsiad obok'. Klasyczne rozwiązania pozostawiamy innym, a my zajmujemy się aranżacjami jedynymi w swoim rodzaju - dostosowanymi do budynku, miejsca, otoczenia, gustów inwestorów i możliwości budżetowych jakie zostaną przeznaczone na realizacje.

Dzisiaj prezentujemy ogrodzenie nowoczesne ze słupków, które mieliśmy okazje projektować kilkakrotnie. Słupki ogrodzeniowe mogą być jednakowej bądź różnej wysokości, tworzyć fale w pionie i poziomie. Za pomocą różnego ustawienia słupków - w linii prostej, krętej, czy zygzakiem możemy wydobyć z ogrodzenia wszystkie atuty.

Takie ogrodzenie nadaje się do ogrodów nowoczesnych, minimalistycznych, śródziemnomorskich, a także glamour czy prowansalskich. Dopasowanie zależy przede wszystkim od kolorystyki słupków oraz linii ułożenia. 

Szukasz ciekawego ogrodzenia to zaryzykuj i zrealizuj? Nie wiele potrzeba. A jeżeli potrzebujesz projekt, zapraszamy do współpracy. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ6 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie nowoczesne ogrodzenia. Właśnie jestem na etapie budowania podobnego na swojej działce. Zależało mi tylko na drobnych dekoracjach, więc wykorzystałem zaślepki na słupki ogrodzeniowe o ciekawym kształcie daszku. Wydaje mi się, że w ten sposób nadaje ogrodzeniu niestandardowego wyglądu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ten główny słupek to profil aluminiowy kwadratowy? Mąż coś mówił, że można je wykorzystać podczas robienia właśnie takich nowoczesnych ogrodzeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dokładnie. Można wykonać ogrodzenie z kwadratowych profili - i najczęściej się takie stosuje, ze względu na dostępność. Można także wykonać z profili okrągłych. Jedne i drugie trzeba także wtedy uwzględnić w bramie i furtce. Jak w przypadku furtki - okrągły profil nie będzie problemem, tak w przypadku bramy profile okrągłe są już trudniejsze do zrealizowania. Dlatego też profile kwadratowe lepiej wyglądają i współgrają z pozostałymi elementami. Pozdrawiamy

   Usuń
 3. Ogrodzenie powinno być solidnie wykonane, a powierzchnia pod ogrodzenie dobrze przygotowane do jego osadzenia. Oprócz kwestii bezpieczeństwa, ogrodzenie sprawia, że dom wygląda ładniej. Fajnie jeśli ogrodzenie współgra stylistycznie z kostką na podjeździe, a także ze stylem architektonicznym domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzien dobry, jak sa montowane slupki?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie się zawsze podobały ogrodzenia betonowe. Kojarzyły mi się z solidnością i monumentalnością. Mamy białe ogrodzenie Long z firmy Kost-Bet i mogę w 100% stwierdzić, że to był dobry wybór. Ciemne kolory moim zdaniem są przytłaczające, a te białe płyty wyglądają świetnie. Dodają uroku całemu otoczeniu naszego domu.

  OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?