15.02.2017

Tree House w Bangkok - nietypowy hotel połączony z krajobrazem

Niedawno, przez przypadek natrafiliśmy na program "Hotele marzeń', który prowadzony jest przez Annę Dereszowską. Zafascynowały Nas z tego programu dwa pokazywane hotele i koniecznie podzielimy się swoimi spostrzeżeniami na blogu. 
Mianowicie są to jedyne w swoim rodzaju miejsca dla turystów, które tak wyjątkowo powiązane są z architekturą krajobrazu. W Polsce nigdy nie będziemy mieć okazji korzystać z takich przestrzeni. Nie będziemy mieć okazji nie dlatego, że mamy zróżnicowane pory roku,  tylko dlatego, że tak rzadko docenia się innowacyjne rozwiązania, dłuższe w wykonaniu, ale przynoszące prestiż i niezapomniane chwile nie tylko miastu w którym są, ale także ludziom mogącym z nich skorzystać.

Źródło

Dzisiaj prezentujemy hotel w Bangkoku (dokładną relację warto obejrzeć w programie). Hotel nazywa się Tree House i jest to wyjątkowo trafiona nazwa.

Osobiście wszystko byśmy dali, aby w Polsce spotkać inwestorów otwartych na takie rozwiązania. Mamy nadzieję, że będziemy mieć taką okazję :) Im trudniejszy temat, tym dla Nas lepiej :) Przynajmniej zaangażowanie i kreatywność możemy wydobyć w pełni.

Opisywać hotelu nie będziemy, zdjęcia powinny powiedzieć wszystko,  jak nie wszystko to przynajmniej większość. Resztę opowiada Anna Dereszowska w programie.

Źródło

Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?