06.04.2017

artykuł w Gazecie Wyborczej z Naszym udziałemJak wiecie, Pracownia Aranżacja nie zajmuje się tylko architekturą krajobrazu, ale także projektowaniem wnętrz i to już od dłuższego czasu. Zajmujemy się projektami kompleksowymi, aby spójność wnętrza z otoczeniem była przyjemna dla oka, przemyślana i funkcjonalna. 
Część wnętrz projektujemy od podstaw - projektując nie tyle same dekoracje do pomieszczeń czy zabudowę, ale także posadzki, okleiny ścienne czy meble na zamówienie.
Lubimy także bardzo zajmować się jedynie drobnymi, ale znaczącymi przeróbkami wnętrz opartymi na określonym przez inwestora budżecie i wykorzystania elementów już istniejących, tylko przedstawienie ich w innej, współczesnej formie.

Kilka z Naszych projektów można zobaczyć na nowej stronie internetowej poświęconej tylko tej tematyce TUTAJ, ale z biegiem czasu uzupełnianej nowymi tematami aranżacyjnymi, które mamy już na swoim koncie.

Jednak jak sami wiecie, udział w wydarzeniu Dobry Design i bycie członkiem jury to jedno z wydarzeń w których bierzemy udział. Wypowiadamy się również na temat tematów wnętrzarskich na różnych portalach czy w prasie, aby zobrazować swoje spojrzenie na te dziedziny życia, które dotyczą jakby nie patrzeć Nas wszystkich.

23 marca w Gazecie Wyborczej można przeczytać na temat : "Kolekcjonowanie - hobby czy biznes? Kup tanio i sprzedaj drogo: sztuka użytkowa, zegarki czy porcelana? " Pełny artykuł wypowiedź właścicielki Pracowni możecie przeczytać TUTAJ

Lubimy łączyć dawne przedmioty i założenia z nowoczesnymi, innowacyjnymi produktami zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Takie połączenia dają bowiem oryginalne rozwiązania, warte zapamiętania i uwagi, a w Naszych projektach staramy się uwagę zwracać zawsze :)

Miłego czytania artykułu i zapraszamy do projektowania wnętrz i otoczenia jednocześnie, bo oferujemy wtedy projekty po promocyjnych cenach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?