06.04.2017

modernizacja ogrodu wieloletniego - nowy sezon i nowe projekty


Rozpoczął się sezon a z Nim nowe projekty, którymi jak zwykle dzielimy się z Wami na łamach bloga. Staramy się, aby każdy projekt był inny i przede wszystkim dopasowany do istniejących i przyszłych funkcji, a także stylu otoczenia i Waszych upodobań jako inwestorów.

Przy modernizacji ogrodów, czyli przekształceniu ogrodów kilku bądź wieloletnich w nowe założenia, mamy częściowe bądź pełne pole do popisu. Bywa jednak tak, że możemy nadać pełną, nową wizję otoczeniu, które będzie całkowicie odbiegać od obecnego rozwiązania i tym samym poczuć, jakbyśmy przenieśli się do innego miejsca na ziemi.
Dzisiaj pokazujemy projekt przekształcenia ogrodu, właśnie wykorzystując pełną przestrzeń jaką obecnie ogród posiada. Nowy projekt zmniejszy ilość pielęgnacji i nakład pracy mimo pojawienia się dużej ilości roślin. Rośliny wymagają pielęgnacji tylko raz bądź dwa razy w roku, co w przypadku trawnika jest wręcz niemożliwe - tu należy kosić trawnik co tydzień i poświęcać tej czynności od godziny do kilku godzin czasu.
A tak działka prezentuje się obecnie. Sami przyznacie, że można ją w pełni odmienić i ma wiele możliwości aranżacyjnych.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?