12.05.2017

Muzyka warta designu

Źródło
W obecnych czasach muzyka odgrywa decydująca rolę. Towarzyszy Nam na co dzień zarówno w radiu, telewizji, internecie, telefonie, gadżetach, samochodzie a nawet na ulicy.


Muzyka pomaga Nas zmobilizować, pozwala wrócić w jednej sekundzie do wspomnień z Nimi związanych, pozwala się zatracić w przemyśleniach, a nawet podtrzymywać w trudnych przeżyciach. Jest odpowiedzią, motywacją, a także przekazem wyrazu, którego często nie możemy przekazać słowami.

Kiedy muzyka otacza Nas wszędzie, warto, aby docierała i otaczała Nas naturalnie.
Nowoczesne gadżety i akcesoria pozwalają Nam na większą swobodę dźwięków i idealne dopasowanie do otoczenia.
ŹródłoŹródło


Ostatnio zachwyciły Nas serie głośników firmy Fresh 'n Rebel - głośniki RockBox Brick, które zobaczyć można TUTAJ. Ich nowoczesny wyraz, styl, prostota, elegancja i możliwość dopasowania do każdego wnętrza, otoczenia, a także stylu życia pozwalają się nimi zachwycić.
Głośniki z serii Fresh 'n Rebel to jeden z tych przykładów jak projektować nowoczesne akcesoria, które charakteryzują się harmonią i których nie trzeba się wstydzić, a wręcz przeciwnie - warto je podkreślać.

Źródło
Każda osoba chcąca wyróżniać się nowoczesnością i pomysłowością będzie zachwycona takim oto gadżetem z serii Fresh 'n Rebel, a więcej produktów tej marki można zobaczyć na stronie firmowej - http://www.freshnrebel.com/pl/ 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?