12.05.2017

nowoczesne pomysły na prezent


Zbliżają się okazje do kolejnego robienia prezentów - Dzień Matki, nadchodzący Dzień Dziecka, komunie, śluby.
Prezenty jednak można - a nawet przede wszystkim trzeba - robić  także bez okazji oraz w święta niestandardowe. Każdy prezent, nawet ten najmniejszy, przyczynia się do pojawienia się uśmiechu na czyjejś twarzy. Uśmiechu szczerego i z zaskoczenia.


Święta niestandardowe odbywają się praktycznie codziennie, ale nie każdy o tym wie. Na przykład 19 maja jest Dzień Mycia Samochodów i Dzień Dobrych Uczynków, 23 maja Światowy Dzień Żółwia, 2 czerwca Dzień Krawata, czy 13 czerwca Światowy Dzień Wellness. To są tylko pojedyncze z Nich, bo każdego dnia wypada jedno.

Jakie prezenty można zaliczyć dla ludzi nowoczesnych lub z nowoczesnym podejściem?

Przede wszystkim te, które potrafią zaskakiwać.

Obecnie jest mnóstwo pomysłowych ludzi, którzy tworzą marki i firmy godne polecenia. Przede wszystkim dlatego, że są inne - niestandardowe, z innowacyjnymi pomysłami, przekazem, a także podejściem. Nie wszyscy je znają, bo są przede wszystkim dla ludzi z otwartością na świat i otwartością na poznawanie nowych rozwiązań. Nie są dostępne w masowych ilościach i lokalnych sklepach i stąd też są wyjątkowe same w sobie.

Oto lista zaskakujących pomysłów na prezent, z których każdy powinien skorzystać chociaż raz:

1) BIRTHDAY BOX - http://bdaybox.co/pl/ - genialna przesyłka z niespodziankami. To co kobiety lubią najbardziej. Wyszukane, ekskluzywne, zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby.

2) POCZTA BALONOWA - http://www.poczta-balonowa.pl/ - kto nie lubi balonów? Chyba lubi je każdy, tylko nie każdy się do tego przyzna, a paczka niespodzianka, w której ktoś otwiera pudełko a z niego wyskakuje balon - to dopiero wesołe zaskoczenie i prezent.

3) CHOCOLISSIMO - http://chocolissimo.pl/ - najlepsze czekoladki na prezent. Prezent imienny robi ogromne wrażenie, pięknie pakowane i pyszne docierają do Naszego domu.

4) WYJĄTKOWY PREZENT - https://www.wyjatkowyprezent.pl/ - świetny pomysł dla zrobienia niespodzianki marzeń. Na stronie każdy znajdzie ciekawe rozwiązania ekstremalne, relaksacyjne, romantyczne a nawet niestandardowe. Każdy znajdzie prezent dla najbliższych, który spełni jej/jego marzenia.

5) KWIATY W PUDEŁKU - RED ROSES COMPANY - http://redrosescompany.pl/ - kiedy dostaje się takie kwiaty w przesyłce, to naprawdę może zaskoczyć. Nie dość, że zaskoczeniem jest sam prezent, a co dopiero kwiaty.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?