07.01.2018

LG G6 - telefon na miarę nowoczesności


Od pewnego czasu mamy możliwość używać nowiuteńki LG G6. Marka, w której się zakochaliśmy dzięki poleceniu Pana pracującego u Naszego operatora – Play. Dzięki niemu rozpięła się Nasza przygoda z LG.

Początkowo było to LG G4 w skórzanej, designerskiej obudowie. Po dwóch latach wyśmienitego użytkowania przyszła pora na nowy model. Do wyboru było kilka, ale w ostateczności została podjęta decyzja o LG G6. I ponownie, była to jedna z najlepszych decyzji.

LG G6 ujęło Nas świetną rozdzielczością zdjęć , wtyczkami, które przynależą  do aparatu i umożliwiają wykonywanie zdjęć w różnym stylu, a przede wszystkim podwójny aparat!
Do kadrów zbliżonych i szerokokątnych i do tego ogromny ekran. Ładne kolory i elegancki design. Wszystko czego oczekujemy i co lubimy najbardziej.

Ponadto telefon umożliwia zapisywanie ogromnej ilości nowych aplikacji rozszerzając pulpit, zakładki telefonu do kilku stron, a nie jedynie podstawowych.

My LG uwielbiamy – najlepszy telefon na każdą okazję, więc jeżeli zastanawiacie się na jaki model zmienić swój obecny telefon. LG możemy polecić z własnego doświadczenia.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?