14.02.2018

Walentynki, Dzień Singla - pomysł na prezent dla wielkiej miłości (siebie)


Źródło
Walentynki już dzisiaj, Dzień Singla już jutro.

Wiele osób robi prezenty na ostatnią chwilę, wiele osób planuje je dużo wcześniej. Jeszcze inne osoby  w ogóle nie obchodzą walentynek przez brak osoby do kochania, bądź wcześniejsze doświadczenia, które spowodowały, że nie wierzą już w miłość.

Miłość jednak powinna się objawiać również miłością do samych siebie. Kto powiedział, że musi Nas ktoś kochać, żebyśmy byli szczęśliwi? Naszym zdaniem jest to zupełna bzdura, mówiąc wprost, bo często szczęśliwsi są Ci, którzy są sami. Mnóstwo takich osób poznaliśmy w swoim życiu. Obraz ich, w porównaniu do obrazu par jakie mieliśmy okazje poznać to jak dwa różne światy. Wolni żyją pełnią życia, realizują pasje i marzenia, a w parach wszystkiego sobie zabraniają, pilnują się wzajemnie, a czasami nawet mówią za drugą osobę bądź w pełni się dla niej zmieniają. Oczywiście robią to nieświadomie, rzekomo z miłości dla tej drugiej osoby, ale czy na pewno?

Kiedy sami się spełniamy, realizujemy i kupujemy sobie rzeczy wymarzone, robimy sobie prezenty jakich nie zapewni nam nikt i to jest oznaką, że kochamy sami siebie. Kiedy siebie kochamy, chcemy dla siebie jak najlepiej i nie jest istotne komu się będzie to podobało. Jeżeli drugiej osobie to przeszkadza, to czy na pewno jest to miłość?

Dzisiaj przedstawiamy kilka nowoczesnych gadżetów, które warto zakupić dla swojej wielkiej miłości – czyli siebie samych! Zobaczcie zatem co wybraliśmy tym razem do listy nowoczesnych rzeczy, które mogłyby pojawić się w życiu każdej nowoczesnej osoby – czy na walentynki czy na dzień singla.


Prezenty na Walentynki i na Dzień Singla - dla siebie!

1) pościel z miłosnym wzorem 

Źródło

2) kubek termiczny z ciekawym napisem 
Źródło

3) fotel, pufa serce

Źródło

Źródło4) talerze w kształcie serca

Źródło

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?