28.05.2018

majówka na Placu Europejskim


Jeżeli jesteście z Pracownią Nowoczesności na bieżąco, to zapewne wiecie, że często pokazujemy Warsaw Spire i Plac Europejski.
Dzieje się tak, ponieważ pamiętamy moment, kiedy przyjeżdżając do Warszawy, w trakcie budowy placu europejskiego i Warsaw Spire, z niecierpliwością oczekiwaliśmy otwarcia, aby móc zobaczyć jedno z najnowszych i najnowocześniejszych powstających miejsc, najbardziej spektakularnych i oczekiwanych.

Kiedy teraz mieszkamy w Warszawie i mamy możliwość obserwować plac o każdej porze roku, obserwować jak zmienia się na przełomie tych lat istnienia, chcemy się z Wami tym podzielić, aby pokazać Wam te zmiany.

Dzielimy się z Wami na łamach strony Naszymi spostrzeżeniami tychże zmian, aby kiedyś pokazać różnicę pomiędzy pierwszym rokiem istnienia placu, a kolejnymi.
Rzadko kiedy dostrzega się różnicę w terenach publicznych, widząc je codziennie, a zupełnie inaczej widzi się je z upływem lat.

Dlatego dzisiaj dzielimy się kolejną, wiosenną odsłoną.

Zobaczcie jak cudowna była na placu majówka. Czyż nie przyjemnie wypoczywać w miejskich przestrzeniach właśnie w taki sposób?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?