07.05.2018

mapa Warszawy pełna nowoczesności


Niedawno w jednym z wpisów wspominaliśmy o mapie nowoczesności Warszawy. Mapie, w której oznaczone są wszystkie miejsca nowoczesne warte zobaczenia, które zwiedzaliśmy i pokazywaliśmy na łamach strony. Pracownia stworzy każde miejsce, w którym się znajdzie, aby mapy były idealnym ukazaniem nowoczesnych atrakcji w każdym polskim mieście.

Obecnie większość opisywanych atrakcji, które można znaleźć w internecie dotyczy budynków zabytkowych, muzeów, wystaw czyli przede wszystkim historii. 
My chcemy pokazać, że poza zwiedzaniem miast i pokazywaniem tylko przeszłości, warto zwrócić uwagę na przyszłość, współczesność, innowacje i nowoczesność, bo to ona jest przykładem pokazania możliwości jakie są ciągle przed Nami.
Skoro przeszłość minęła oczywiście warto ją zobaczyć i się z nią zapoznać, ale jednak minęła, a my jesteśmy tu i teraz. Na mapach czy w zestawieniu list poradników i przewodników nigdy nie widzieliśmy nowoczesnych miejsc do zobaczenia, więc to my rozpoczniemy tworzenie wirtualnych map nowoczesności. 
A dlaczego wirtualnych a nie papierowych?
Wirtualne można wydrukować i posiadać na papierze, ale w obecnych czasach smartphone'ów i ciągle rozwijającej się technologi, Nasze mapy będą ciągle interaktywne i połączone z siecią, dzięki czemu wystarczy tylko jeden nasz link, abyście weszli w świat nowoczesności - Nasz nowoczesny świat.

Na mapie zaznaczone są zarówno nowoczesne budynki, jak i skwery i parki warte zobaczenia. Może nie wszystkie biją taką nowoczesnością jakiej się spodziewamy od miejsc publicznych, ale mają w sobie idealny potencjał, a także są świetnym miejscem do wypoczynku.

Zatem zapraszamy na Naszą podróż po Nowoczesnej Warszawie.
Do Naszej mapy można przejść przechodząc pod TEN LINK lub naciskając na zdjęcie grafiki z mapą.

Miłego zwiedzania :) i pamiętajcie, mapa będzie stale aktualizowana :)

 mapa Warszawy - noowoczesna Warszawa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?