16.07.2018

Galaxy S9, czyli jakie szkło do zadań specjalnych?


W 2018 roku na rynku pojawił się nowy model telefonu Samsung Galaxy S9.
 Telefon posiada ulepszone funkcje aparatu z rozbudowanym obiektywem, który inspirowany jest źrenicą ludzkiego oka oraz  idealnie sprawdza się w ciemności, dając świetnej jakości zdjęcia. Aparat wychwycą także automatycznie ruch, pozwala wykonać własne gify, własne emoji  odzwierciedlające nasz wygląd i styl życia,  a do tego wszystkiego najbardziej interesującą cechą wizualną telefonu jest  jego wyświetlacz, który pokrywa całą powierzchnie ekranu - od krawędzi do krawędzi.


Aby zapewnić ochronę swojemu smartfonowi, wyróżniającemu się nie tylko interesującymi cechami wizualnymi i technologią, ale także wysoką ceną, ważne jest zabezpieczenie jego wyświetlacza poprzez szkło hartowane Galaxy S9 .
Szkło takie, to nic innego jak szybka ochronna zabezpieczająca zarysowania wyświetlacza, a w gorszych przypadkach zapobiega także przed jego stłuczeniem.
Jej koszt warto uwzględnić od razu przy kupnie smartfonu, aby nie mieć do siebie żalu bądź pretensji, że brak ochrony spowodował wadę w Naszym telefonie już świeżo po zakupie modelu.
Źródło


Na własnym przykładzie możemy powiedzieć jedno - odłożenie tak istotnego zakupu nawet o dwa tygodnie może spowodować, że do końca użytkowania Nasz telefon będzie porozbijany.
Kiedyś, kupując jeden z nowszych modeli smartfonu, miał on być reprezentacyjnym modelem w kontaktach biznesowych, przynajmniej na przełomie dwóch najbliższych lat. Niestety w trakcie podróży pociągiem i konieczności przechodzenia,  z jednego peronu na drugi już dwa tygodnie po zakupie, w trakcie przebiegania pomiędzy peronami, telefon wysunął się z ręki i upadł rogiem na ziemie. Wyświetlacz pękł (na szczęście tylko w rogu telefonu), ale już do końca swojego użytkowania wyglądał mniej atrakcyjnie. Ostatecznie, przez upadek na samym początku nowości, po dwóch latach użytkowania, po prostu jednego dnia się nie włączył i tym sposobem nie był możliwy nawet do dalszej odsprzedaży.


Szkło hartowane, to z pozoru dla niektórych zbędny wydatek. Jednak jeżeli wymarzony model telefonu ma być z Nami dłużej niż miesiąc czy pół roku, warto aby prezentował się znakomicie przez cały czas i był odporny na wszelkie upadki.

Źródło

Podobnie dotyczy to wyboru odpowiedniego etui. Oczywiście nie zawsze chcemy zakrywać nasz nowy model dodatkowym opakowaniem, ale warto pomyśleć, że opakowanie - etui, to też sposób na wyrażenie siebie, wyrażenie swojego charakteru czy humoru.
Jednak etui to nie tylko wygląd, ale także dodatkowa ochrona. Kiedy Nasz telefon ma służyć przez dłuższy czas, a później pragniemy go jeszcze odsprzedać w idealnym stanie, aby zwróciły Nam się przynajmniej częściowo jego koszty, to warto zapewnić mu ochronę także poprzez etui. Naklejenie szkła hartowanego zabezpiecza wyświetlacz, natomiast etui obudowę i aparat fotograficzny z tyłu obudowy.
Mało kiedy się o tym mówi, ale to waśnie etui chroni szybkę aparatu przed zarysowaniami, i to dzięki niemu możemy robić zdjęcia w idealnym stanie przez długi czas.

Zatem jeżeli akurat poszukujemy akcesoriów do modelu Galaxy S9, to warto wiedzieć, że takie akcesoria też są dostępne i mamy możliwość zakupienia szkła hartowanego Galaxy S9 do swojego modelu, bez obaw o brak takich akcesoriów świeżo po zakupie. Obecnie w trakcie produkcji nowych modelów, akcesoria wymienne producenci przewidują od razu, aby klient nie musiał miesiącami poszukiwać rozwiązania zabezpieczającego do swojego telefonu.
Skoro telefon w obecnych czasach, to nie tylko sposób porozumiewania się, aparat i kamera pod ręką, czy przenośny komputer, ale także nasza przysłowiowa "trzecia ręka", to warto o tą rękę dbać jak o własną. Zapobiegać niż leczyć.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?