23.09.2018

Kiedy ostatnio? Pierwszego dnia jesieni.
I nadszedł ten dzień. Dla jednych dzień zapowiadający nieprzyjemne, zimne, szare, deszczowe dni. Dla innych pełne koloru, ciepłych smacznych napojów, uroczych, miłych chwil w domu pod ciepłym kocem. Pierwszy dzień jesieni.

My kierujemy się tym drugim aspektem. Dla Nas życie, bez względu jak ciężko by nie było, jest kolorowe. Nic w życiu nie jest czarno białe, a jesień to taki czas, w którym możemy rozpocząć pracę nad sobą. Praca jaka będzie widoczna już na początku przyszłego roku.

Nie jest to kwestia tylko spraw zawodowych.  Oczywiście już niebawem będziemy podsumowywać cały rok, ale przede wszystkim jest to czas na podsumowanie spraw osobistych i własnego życia.
Dlatego dzisiaj temat bardzo adekwatny do zmiany życia osobistego, a raczej zadbania o własne życie we współczesny, nowoczesny sposób.

To, ile czasu poświęcimy sobie pozwoli zrozumieć wiele przyczyn złego samopoczucia, popadania w jesienną depresję, brak motywacji do zmian wszelkiego rodzaju. Każdy z Nas, a jak nie każdy to większość, odkłada siebie na „kiedyś”, a to kiedyś warto aby zmieniło się na „teraz”.

Dlatego - kiedy ostatnio zadbaliście o siebie?
Kiedy ostatnio zrobiliście badania?
Kiedy ostatnio dowiedzieliście się czy wszystko w Waszym organizmie dzieję się jak trzeba?

Wiele osób, które pytamy, mówi – kilka miesięcy temu, w ubiegłym roku, kilka lat temu. Ale większość mówi – nie pamiętam.My osobiście też nie lubimy biegać po lekarzach. Kojarzy Nam się to nie tylko z długim wyczekiwaniem w poczekalniach, nie tylko z nie możliwością znalezienia odpowiedniego specjalisty, nie tylko ze złym doświadczeniem zbieranym już od dzieciństwa, ale także z tym, że przy intensywnym życiu pełnym pasji i ogromu rzeczy do wykonania, nie mamy nawet czasu, aby do tego lekarza się przejść, zadzwonić, czy po prostu zarejestrować.
Przez to, lekarze odwiedzani byli do tej pory przez Nas tylko kiedy dopadała ostrzejsza grypa. 
A jak to jest u Was?

Jednak i w kwestiach zdrowotnych następują zmiany. Nowoczesne życie pozwala korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Dostęp do sieci internetowej umożliwia i ułatwia wiele działań w Naszych codziennych czynnościach.Teraz możemy zamawiać zakupy przez Internet,  wysłać do kogoś prezent niespodziankę na odległość, a także – zaplanować badania, nie wychodząc nawet z domu.
Możemy się zarejestrować, zobaczyć do jakiego lekarza idziemy, poznać miejsce badań zanim się do niego wybierzemy.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne wychodzi naprzeciw swoim pacjentom i dostosowuje swoje usługi i ofertę do nowoczesnego, współczesnego życia. Nie proponuje już znanych rozwiązań, a otwiera się na nowe możliwości i propozycje. Tym samym pokazuje, że dbanie o zdrowie nie musi być niewygodną, męczącą udręką odkładaną z miesiąca na miesiąc i z roku na rok.

Dzisiaj przedstawiamy Wam nowoczesne rozwiązanie na własne zdrowie, o którym zapewne możecie jeszcze nie wiedzieć, a poniżej możliwości z jakich możecie skorzystać właśnie w Ogólnopolskim Centrum Medycznym. Jesień się rozpoczęła, zima tuż tuż, urlopy wakacyjne skończone, więc pora poświęcić chwilę na podreperowanie lub sprawdzenie swojego zdrowia przed chłodniejszymi dniami.

Jeżeli Wy również odpowiadacie na pytanie „Kiedy ostatnio byłeś/aś na badaniach” – słowami - nie pamiętam -  to najwyższy czas to zmienić – jeszcze zanim wkroczy Nowy Rok.
Pracownia jest częścią kampanii „Kiedy Ostatnio” i mamy nadzieję, że i Was przekonamy, że współczesne, nowoczesne życie, to nie tylko znane do tej pory rozwiązania, także w kwestii mało popularnego, choć tak ważnego dla Nas wszystkich zdrowia.

Co Nas przekonało do kampanii?
Nie tylko nowoczesne podejście, jawne zobrazowanie ile badanie będzie kosztować, kto będzie Nas leczyć, jak wyglądają miejsca gdzie się można przebadać, cena ustalana w pakiecie, który określa dokładne badania jakie należy wykonać do zobrazowania całego tematu jaki Nas interesuje. Przekonało Nas także twórcze i kreatywne podejście do zdrowia, oryginalne, pozytywne spojrzenie na tematykę badań, a także dobre wspomnienia z dzieciństwa, kiedy oglądając bajkę „Było sobie życie” można było zrozumieć sedno i wartość jakim jest życie i zdrowie, o czym kampania również przypomina, i na czym się opiera.

W Ogólnopolskim Centrum Medycznym możecie wykonać pakiet badań. Przykładowe z nich to:

- Pakiet FIT – który dla aktywnych jest idealnym rozwiązaniem, aby intensywne bądź regularne ćwiczenia nie stały się problemem, kiedy organizm im nie podoła.

- Zdrowy Senior Plus – dla osób powyżej 60 roku życia, w którym seniorzy mogą skorzystać  m.in. z nielimitowanych wizyt lekarskich

- Badania alergologiczne – które warto zrobić zanim np. nastąpi wiosenne pylenie roślin

- Badania tarczycy – która nie tylko wpływa na nasze samopoczucie, ale także wygląd

- pakiet włosów i paznokci – jakie przydadzą się nie jednej kobiecie

- Badania nietolerancji glukozy, laktozy i fruktozy – z czym zmaga się duża ilość osób

- Pakiety 30+, 40+, 60+ - kiedy czujemy się w pełni zdrowo, ale chcemy mieć pewność co do jakości naszego zdrowia, mimo dobrego samopoczucia

- Badania serca – aby wiedzieć czy nasze serce i krążenie dają radę w tym nowoczesnym świecie i nie grożą Nam poważne choroby czy niemożliwe do przewidzenia wylewy, zawały, czy kołatania

- Badania na insulinoodporność, czyli badania dzięki którym można uzyskać informację co do zagrożenia chorobą jaką jest cukrzyca.

- i wiele innych, o których można poczytać na stronie i zamówić pakiet w konkretnej kwocie na stronie internetowej Centrum. Więcej znajdziecie TUTAJ


Prezentujemy Wam dzisiaj temat zdrowia, bo przez lata pracy na wysokich obrotach, wiemy jak to jest to zdrowie zaniedbać. I to nie tyle nieregularnymi badaniami, co niezdrowym odżywianiem, zbyt intensywnym życiem, czy pracą niekiedy nawet po 20 godzin dziennie – bo takie dni, a nawet miesiące się u Nas zdarzały. I nie rzecz w tym, że ma się tego świadomość, ale fakt, że nie zatrzyma się procesu podupadania zdrowia. Jest to większą bolączką niż to, by myśleć o sobie jako o najważniejszej sprawie, którą powinniśmy stawiać na pierwszym miejscu. Świat się nie zawali, kiedy czegoś nie zrobimy dla innych, chociaż wielokrotnie usłyszymy – proszę o pilny kontakt, to trzeba zrobić na wczoraj, musi to Pan/Pani zrobić na jutro, nie może Pani/Pan wyjechać w tym tygodniu, bo mi tylko teraz odpowiada spotkanie itd.  Ale to Nasz świat może się zawalić, kiedy siebie odłożymy na – kiedyś, nigdy, wcale.

Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty i czynnym udziale w kampanii Kiedy ostatnio. Chwalcie się tym, że nowocześnie  żyć, to znaczy przede wszystkim żyć w zgodzie ze sobą. Włączcie się do kampanii, a później podzielcie się pod postem, jak oceniacie badania, czy było warte, o Was zaskoczyło w porównaniu z innymi ofertami zdrowotnymi na rynku.

Dlatego kiedy ktoś Was zapyta – Kiedy ostatnio się badałeś/aś, z pełną świadomością będziesz mogła/mógł odpowiedzieć – tej jesieni!

Piszcie śmiało w komentarzu czy się badacie, kiedy ostatnio się badaliście, dlaczego tego nie robicie i co sądzicie o innym podejściu do zdrowia, niż te sposoby badań jakie znacie do tej pory.
Chętnie poznamy Wasze spojrzenie na temat.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?