03.10.2018

Ogród na dachu - Biblioteka inna niż wszystkie


Wartościowym miejscem do zobaczenia nie tylko pięknych widoków z wyższej perspektywy, ale także wypoczynku na świeżym powietrzu, jest ogród na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.
Na stronie pracowni już nie raz pojawiły się wpisy z ogrodu Biblioteki. Zachęcamy zatem do poszukania wpisów z ubiegłych lat, aby zobaczyć jak ogród się zmieniał na przełomie tego czasu.

My w związku z Naszym zawodem, nie odczuwamy ogromnej różnicy między ubiegłorocznymi a obecnymi widokami, bo już w momencie świeżo założonego ogrodu widzieliśmy efekty finalne. 
Jak projektuje się przestrzenie od lat, to trzeba to robić właśnie z finalnym efektem, kiedy rośliny się rozrosną, a nie na etapie dopiero maleńkich egzemplarzy, bo trzeba przewidywać wiele szczegółów, które będą istotne po danym czasie od powstania. Może dlatego nie jest dla Nas obecny widok tak spektakularny w zmianach, jak innych, którzy projektantami z zawodu nie są i te różnice są w stanie dostrzec dokładniej.

Zapraszamy dzisiaj zatem do fotograficznego spaceru po tegorocznej, szybkiej wizycie, a odwiedzających Warszawę, do zwiedzenia właśnie ogrodu przy najbliższej okazji.

Rozpisywać się dzisiaj nie będziemy, bo dlaczego warto się tu znaleźć pokażą same zdjęcia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CO O TYM SĄDZISZ?