17.01.2019

nowoczesne tapety na twojego smartphone'a

źródło

Telefony zmieniamy praktycznie co roku, ewentualnie co dwa. Często nawet jak polubimy dany model, możemy mieć problem z jego dłuższym użytkowaniem, bo jego oprogramowanie zaczyna źle działać, względem stale rozwijającej się technologii i ostatecznie i tak musimy z niego zrezygnować.

źródło
Już od pewnego czasu marki opracowują technologie przezroczystych ekranów telefonów, czy telefonów zakładanych na rękę jak opaskę - co wydaje Nam się najlepszym rozwiązaniem do tej pory, bo nie byłoby problemu ani ze zgubieniem obecnych modeli, ani z ich upadkiem i rozbiciem, ani tym bardziej z kradzieżą, bo każdy telefon na nadgarstku by czuł i nie przeszkadzałby on w codziennym funkcjonowaniu.
Źródło

Zanim jednak te innowacje nastąpią i rozejdą się po całym świecie oraz będzie mógł z nich skorzystać każdy, do obecnych modeli możemy dobierać samodzielne grafiki, które umilą kilkakrotne odbieranie czy sprawdzanie telefonu w ciągu dnia.
Dzisiaj pokazujemy Wam kilka nowoczesnych grafik, które można zamieścić na pulpicie swojego telefonu i wyróżnić go spośród innych. Jeżeli chcecie je pobrać to na stronie u źródła, dowiecie się jak to zrobić.

A jakie Wy macie obecnie tapety na pulpicie smartphone'a?
Źródło
źródło
Źródło
Źródło
Źródło

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?