28.03.2019

Aranżacje w odcieniach Pandy

wnętrza czarno białe

Jeszcze kilka lat temu najmodniejszym trendem utrzymującym się we wnętrzach było zestawienie kolorystyczne czerni i bieli. Mimo, że dzisiaj ciekawsze są wnętrza kolorowe, to w związku z tym, że 16 marca swoje święto miały Pandy i odbywał  się Dzień Pandy,  pokazujemy, że czary i biały, w połączeniu z inną kolorystyką, np. odcieniami pasteli, zielenią, miedzią, złotem i drewnem pozwalają przenieść świat Pandy w prawdziwe życie :) i dobrze się w takim wnętrzu co niektórym odnaleźć.
My osobiście nie przepadamy za wnętrzami tylko czarno - białymi. Jeżeli są w nich inne dodatki kolorystyczne, nawet zwyczajny kolorowy obraz - to już dla Nas jest to wnętrze ciekawe, bo posiada akcent kolorystyczny i nawiązuje do prawdziwego życia - że świat nie jest i nigdy nie był czaro - biały. Jednak kiedy wnętrze jest tylko czarne, białe, albo czarno-białe, a dodatki to tylko odcienie szarości - dla Nas jest zdecydowanie za smutne, za zimne i bez życia.

Dlatego dzisiaj pokazujemy Wam wnętrza, w których takie dodatki kolorystyczne się znajdują, ale w którym czerń i biel dominuje, i nie jeden miłośnik tych uroczych zwierzaków - Pand, byłby takim wnętrzem zachwycony.

Lubicie czerń i biel we wnętrzach? A może macie inny kolor, bez którego nie widzicie swojej przestrzeni? Jaki to kolor? Chętnie pokażemy wnętrza także w innych kolorach. 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?