13.05.2019

gadżety do samochodu, które umilają jazdę

podróż samochodem

W samochodzie często spędza się wiele godzin, a całościowo na życie, często nawet dużą część tego życia.  Samochód jest jak drugi dom. Można w nim pracować, spożywa się w nim posiłki, pije kawy, herbaty, napoje, niekiedy nawet się śpi, rozmawia się przez telefon, nagrywa, śpiewa, a czasami nawet tańczy :)

Samochód daje wolność, a tym samym powinien mieć w sobie gadżety, które utrzymają w nim porządek, lub ułatwią funkcjonowanie.

Dzisiaj prezentujemy  kilka gadżetów i przydatnego wyposażenia,  które warto w swoim samochodzie mieć na krótsze i dłuższe wyjazdy. Z części będzie korzystać się co chwile, z innych sporadycznie, ale sami zobaczcie, że mogą być te gadżety dla Was przydatne. 

Oto kilka propozycji, które przydadzą się do podróży np. wakacyjnej.

1. ręczna kawiarka na kapsułkę - idealna do samochodu


2. dmuchany materac do samochodu - kiedy w długiej podróży trzeba na chwilę przysnąć3.  wielofunkcyjny stolik pod laptopa

4. organizer samochodowy na siedzenie


5. organizer do bagażnika


6. uchwyt na telefon 7. wideorejestrator2 komentarze:

  1. Dopiero w zeszłym roku dowiedziałem się o istnieniu organizerów do samochodu, choć regularnie jeżdżę samochodem od wielu lat. Nie wiedziałem, że istnieją także takie do zamontowania w bagażniku. Koniecznie muszę sobie taki sprawić, to przestanę się z żoną sprzeczać o to, że moje rzeczy wciąż się przewracają i zajmują miejsce ;D

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?