17.05.2019

Podróż do Grecji? Restauracja Barbouni warta zobaczenia

 ciekawe miejsce w Grecji

Wiele osób w te wakacje wybierze się do Grecji lub Chorwacji. Są to miejsca bardzo popularne, szczególnie jeżeli chodzi o wypoczynek, który wybierają Polacy.
W związku z tym, dzisiaj chcemy pokazać Wam miejsce, które koniecznie trzeba wybrać do odwiedzenia jadąc do Grecji.
Co jest takiego niezwykłego w tym miejscu poz widokami?

Cudowny, falujący sufit!

Rozwiązanie choć tak proste i klasyczne w wyrazie, wyróżnia się właśnie falującym sufitem. Nie tylko powoduje to, że cała restauracja jest popularna i inna niż wszystkie, ale falujący sufit, zmieniający swoje falowanie pod wpływem wiatru, zastępuje także klimatyzacje. 
 Tak zaprojektowana przestrzeń w upalne dni pozwala wypocząć, dobrze zjeść i nie czuć upalnego słońca padającego wprost na stolik.

Restauracje zaprojektowała grecka pracownia projektowa K-Studio.
Projektanci ukazali w jak prosty, ale nowoczesny sposób można zaaranżować miejsce i spowodować, że będzie ono inne niż wszystkie. Jest to idealny przykład jak z niczego (w tym przypadku klasyczne, znane materiały budowlane i prosta konstrukcja) stworzyć coś wielkiego (popularnego na cały świat).

Dlatego jeżeli wybieracie się do Grecji, dołączcie do swojej trasy wizytę w restauracji Barbouni. Nie będziecie żałować :) My również mamy zamiar się tam wybrać :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?