23.06.2019

Jaką deskorolkę wybrać?


21 czerwca odbył się Światowy Dzień Deskorolki. W związku z tym, że mamy jeszcze weekend i warto wybrać się na świeże powietrze, żeby naładować baterię i akumulatory przed rozpoczęciem nowego tygodnia, warto pomyśleć także dzisiaj, czy nie zainwestować w nowoczesną deskorolkę. Wakacje się rozpoczęły, a nowe umiejętności chętniej nabiera się właśnie latem. Pogoda ku temu sprzyja, więcej aktywność w każdy weekend (a dla dzieci nawet codziennie) przyda się kiedy ponownie dni będą krótsze, nastanie zima, a tryb z aktywnego zmieni się w bierny.

Dzisiaj w związku z ostatnim świętem deskorolki pokazujemy jak przeróżne modele, kolorystyka i funkcje mają obecne deskorolki.

Można wyróżnić przede wszystkim znaną od lat deskorolkę czterokołową, która w najprostszym modelu może być po prostu podświetlana. Czterokołowa wersja może być także elektryczna, jak np. w przypadku skateboard'u. Są jednak wersje coraz bardziej popularne uruchamiane siłą nacisku, dwukołowe, czyli elektryczne deskorolki skymaster, a nawet podobna wersja - chociaż jeszcze mało popularna - elektryczna deskorolka jednokołowa. 

Jednak na rynku znaleźć można także deskorolkę bez deski, czyli Sidewinding Circular Skates. Jest bardzo nietypowa i na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że nie można na niej jeździć, a tu proszę - technologia i umysł ludzki pokazuje, że jednak deskorolka bez deski też jest ciekawym elementem, na którym można mile spędzić czas, doświadczyć nowych wrażeń i poznać nowe umiejętności.

Czy macie swój ulubiony model? A może ciekawi Was któraś z wersji? Czym chcielibyście się przejechać, albo na czym chcielibyście nauczyć się jeździć w taki sposób, abyście sami byli dumni z tych nowych, nabytych umiejętności? Dajcie znać w komentarzu. Jesteśmy ciekawi Waszych wyborów.

Elektryczna deskorolka skymaster

źródło


Elektryczna deskorolka jednokołowa
Źródło
Świecąca deskorolka

Deskorolka bez deski, czyli Sidewinding Circular Skates


Koowheel Polska skateboard elektryczny

1 komentarz:

  1. elektryczna deskorolka jednokołowa, pisze to jako anonim bo nie mam konta google

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?