18.08.2019

Auto dla kobiet


Kobiety, wbrew pozorom, nie są wymagające w kwestii samochodu. Jeżeli samochód służy Paniom tylko do dojeżdżania do pracy i wybierają samochód miejski, najczęściej ma on nie wielkie wymagania, względem pojemności, spalania, szybkości i wielkości. Najlepiej, aby był maleńki zwinny i dobrze się prezentował, a przede wszystkim - nie psuł się. Bo kiedy zepsuje się na drodze, a ma się na nogach szpilki i świetną sukienkę, ciężko jest sobie w pojedynkę w takim przypadku poradzić.

Kiedy już samochód to drugi dom kobiety, warto, aby poza cechami powyżej, także zakładał wszelkie okoliczności - miejsce na dodatkowe wyposażenie, pracę, zabiegi upiększające, a nawet wygodne posadowienie miejsca na kawę.
Im więcej się jeździ, tym większe wymagania stawia się nie tylko przed sobą, ale i samochodem i wybór jest już znacznie trudniejszy.
Trzeba bowiem patrzeć, aby poza samym wyglądem i ergonomicznością, auto sprawdziło się także w trudnych warunkach, na długich trasach sięgających setek kilometrów, a w ekstremalnych warunkach pozwoliło także na wygodną drzemkę czy mobilne biuro. Wówczas, dobrze, żeby samochód był wygodny.

W związku z Naszym doświadczeniem z samochodami dla kobiet i kobiecym spojrzeniem na marki typowo męskie i te bardziej akceptowane przez Panie, przyznajemy jedno - świetnie prowadzi się modele sportowe (które my kochamy), ale obecne busy czy samochody dostawcze są już na tyle wygodne i posiadają ogrom czujników, że żadna Pani nie będzie miała z nimi problemu.

Dzisiaj skupimy się nie na samych funkcjach, co jednak na wyglądzie i samochodach miejskich, które są dla Pań najwygodniejsze i optymistyczne z wyglądu, a wszystkie powyższe funkcje też da się w nich zorganizować.

Numeracja w liście jest zupełnie przypadkowa. Jeżeli coś chcielibyście do tej listy dodać, to śmiało piszcie w komentarzu. Nie jednej Pani taka lista przy kupnie pierwszego, lub kolejnego samochodu się przyda.

Są to tylko propozycje i większość może z tej wyższej półki, ale jak szaleć to szaleć :) Drogie Panie - więcej wiary w siebie, a kiedyś marzenia się spełnią :)

I pamiętajcie - nie bójcie się kolorów. Szarości, bieli i czerni na ulicach jest już przesyt. Warto odważyć się na kolor.

1. Audi TT2. Audi R8
3. Mini
4. Samochód Renult Twizy - samochód bez prawa jazdy
5. Fiat 500
6. BMW Z4 
7. Mercedes AMG CLA
8. Toyota Corolla Hatchback
9. Toyota GT86
10. Mazda 3
11. Mazda MX-5 i MX-8Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?