11.08.2019

Jak zaaranżować biuro? Biura przyszłości - to najlepszy wzorzec.


Jutro, czyli 12 sierpnia wypada Dzień Pracoholika. 
W pracy przesiadujemy większość swojego życia, więc nawet jeżeli ktoś nie należy do grupy pracoholików, to i tak ponad połowę swojego życia pracuje.
My jesteśmy pracoholikami, ale życie Nas tego nauczyło. Nie znaczy to jednak, że nigdy nie korzystamy z wolnego czasu. Wychodzimy z założenia, że lepiej popracować intensywnie przez pewien czas, a później cieszyć się czasem wolnym, niż dzielić pracę na ogrom małych przerw i powodować, że ani nie pracujemy, ani nie żyjemy.
Można by zatem powiedzieć, że jutro mamy okazję do świętowania i chętnie z tego skorzystamy, ale chcemy zaprezentować Wam biura, które pokazują, że życie w pracy może być przyjemnością i dobrze spędzonym życiem, a nie udręką czy powodem do przygnębienia, depresji, zniechęcenia czy demotywacji.
Do takich miejsc pracy, jak dzisiaj Wam prezentujemy, chodzi się z przyjemnością. Nie tylko można poczuć się w nich jak w domu czy w innym świecie, ale także godziny spędzone w pracy nie są ciężkim przymusem lecz miejscem, w którym człowiek chce się rozwijać.

Poniższe biura są nie tylko wizytówką ich marek i właścicieli, ale są także wzorem, jak biura powinny wyglądać. 

I nie ma znaczenia czy tak zaaranżowane pomieszczenia są małe czy duże, czy firmy są jednoosobowe, kilkuosobowe czy milionowe. Warto zaaranżować je charakterystycznie i ciekawie, a nie jedynie pomalować ściany na jednolity, biały kolor, ustawić białe lub szare biurka i krzesła, na których można ledwo wytrzymać godzinę a co dopiero powiedzieć o wielu godzinach.

Wszystkie prezentowane dzisiaj biura znajdują się w Polsce i powinny być przykładem dla innych, że wygląd miejsc pracy ma ogromne znaczenie - na wizerunek marki, na stan psychiczny i zdrowotny właścicieli i pracowników, na ich rozwój, a także na wieloletni rozwój firmy.

Mamy nadzieję, że kiedyś i my zrealizujemy Naszą wizję biura, i zaprosimy Was do siebie :) Możecie być pewni, że będzie równie ciekawe jak te dzisiaj prezentowane. W końcu od czego jesteśmy projektantami ;)


1. Biuro Codewise
2. Biuro Google
3. Biuro Facebook

4. Biuro Tetris
5. Biuro Skanska Warszawa
6. Biuro Jeronimo Martins Polska
7. Biuro CCC

Źródło
Źródło
Źródło
Źródło

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?