03.11.2019

Czy każdy może zostać aniołem?


W ubiegłym miesiącu wypadał Dzień Anioła Stróża. Wierzycie w anioły czy nie?

My wierzymy, z różnych względów, więc ten temat dzisiaj poruszamy, aby pokazać, że każdy z Was może zostać aniołem chociaż na chwilę. Rozwiązania, które powstają, a z których każdy z Nas może skorzystać w formie fotograficznych pamiątek pokazują, że anielska dusza kryje się w tych z Nas, którzy są wrażliwi na krzywdę innych, a nie tą krzywdę wyrządzają. Są w osobach, które motywują i inspirują, a nie podcinają skrzydła, poniżają i źle opiniują. 

Kiedyś przeczytaliśmy takie zdanie: "Jaką jesteś osobą? Tą co inspiruje czy tą co niszczy? Jak ludzie czują się w Twoim otoczeniu? Zainspirowani i chętni do życia czy zdołowani lub przestraszeni?" 

My zdecydowanie wolimy być ludźmi, którzy inspirują i chcemy, być kołem napędzającym dla innych. Zdecydowanie za to przeciwstawiamy się wszystkim tym, którzy niszczą by uzyskać własne korzyści, którzy działają nieuczciwie, pomawiają i wydają fałszywe opinie na innych. Osoby te pokazują nie tylko jak słabe są, ale i pokazują, że one zaliczają się do osób, od których chce się uciekać jak najdalej i nie mieć z Nimi nic wspólnego. Nie szanują ludzi, bo satysfakcje daje im niszczenie innych, i pokazują, że tak samo traktują wszystkich - bez wyjątku (a to tylko kwestia czasu kiedy naprawdę się odkryją przed wszystkimi).

Czy ich można nazwać chodzącymi aniołami - absolutnie nie! Anioł w ludzkiej skórze nie szczyci się nieszczęściem innych.
Dlatego my zdecydowanie wolimy być jak chodzące anioły - wspierać, motywować, inspirować i przede wszystkim - nie krzywdzić. Dlatego dzisiaj trochę anielskich rozwiązań. A Wy? Do jakiego grona wolicie się zaliczać - aniołów czy niszczycieli?

1 komentarz:

  1. Aniołów zdecydowanie. Ja pomimo tego że czasem berdzo chce być wredna dla kogos kto jest wredy dla mnie - nie potrafie. Zawsze uważam na uczucia innych, tak juz mam ;)

    OdpowiedzUsuń

CO O TYM SĄDZISZ?