08.11.2019

Jakie meble i dodatki wybrać na oryginalny prezent?


Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszyscy poszukują prezentów, gadżetów i rozwiązań, które sprawią innym radość w te wyjątkowe i najbardziej urokliwe święta. 

Dzisiaj chcemy pokazać Wam jakie prezenty można nie tylko zrobić komuś ze swoich bliskich czy znajomych, do których przyjdziemy w świąteczne odwiedziny, ale także sobie i jako prezent dla swojego domu. Święta wypadają pod sam koniec roku, więc meble są idealnym wyborem na odmienienie swojego otoczenia na Nowy Rok, a także idealną okazją do obdarowania kogoś, kto akurat wprowadził się do nowego mieszkania, domu, czy właśnie robi remont. Oryginalne i bardzo charakterystyczne meble sprawdzą się zarówno w nowoczesnych miejscach, jak również w tych bardziej wyszukanych - loftowych, skandynawskich, vintage.
Do kuchni, salonu czy sypialni - sprawdzą się znakomicie.

Co pewien czas będziemy podsuwać Wam takie tematyczne, ciekawe zestawienia meblowe pod konkretne style we wnętrzach czy warte do zakupienia na konkretne okazje. Wiemy bowiem, że Nasi klienci niejednokrotnie nie wiedzą, gdzie zakupić tak ciekawe formy mebli, więc my chcemy wyjść temu na przeciw i trochę wspomóc w tych poszukiwaniach.

Oto Nasze propozycje na oryginalny mebel jaki można kupić do własnego domu:

Komoda z 3-ma szufladamiStolik kawowy z szufladami

Hoker do kuchni


Krzesło Harry


Fotel Salamanka


Stolik, pufa

Szafka na winoSzafka pod telewizor

Biokominek na stół


Biokominek jako osobny element lub do zabudowy

1 komentarz:

CO O TYM SĄDZISZ?