12.11.2019

Prezent dla Niej na Mikołajki


W tym i kolejnym miesiącu, na Naszym blogu jest prawie jak na vlogmasach na kanałach youtube.
Chcemy pokazać Wam różne możliwości i pomysły na świąteczne prezenty, bo jak wszyscy dobrze wiemy, nie zawsze ma się od razu pomysł na prezent dla kogoś z naszych bliskich czy znajomych. Jedni są bardziej, inni mniej wymagający, ale jedno jest pewne - każdy chciałby być zapamiętany, każdy chciałby trafić z prezentem (przynajmniej ze względu na to, że jest to jednak wydatek), i każdy chciałby dostać swój wymarzony prezent. Dlatego rozpoczynamy serię prezentową.

Dzisiaj o tym jaki prezent na Mikołajki może zaskoczyć Panie, a jutro zapraszamy na wpis specjalnie z propozycjami dla Panów.

Mikołajki to wyjątkowy i szalony dzień, więc w odróżnieniu od Wigilii, prezenty z tej okazji mogą być bardziej wyszukane niż zazwyczaj i bardziej zaskakujące niż w dniu Bożego Narodzenia.
Dlatego w liście poniżej, jak sami zobaczycie, poza prezentami rzeczowymi są przede wszystkim prezenty wpływające na emocje.

Oto nasze propozycje co można podarować Paniom z okazji Mikołajek. Część tych prezentów będzie można zrealizować dopiero w cieplejsze dni, ale mimo wszystko prezent może być wyjątkową niespodzianką:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?