08.12.2019

Wyposażenie do ogrodu - dlaczego lepiej kupować zimą?


Kto myśli o ogrodzie w grudniu? Kto myśli o meblach do ogrodu w zimie? Kto myśli o dodatkach do ogrodu, kiedy za oknem leży śnieg?

Właśnie, mało kto. A szkoda.
Zima to najlepszy czas na zakupy do ogrodu, na taras czy na balkon. Zimą nie tylko dostępne są wszystkie produkty, ale są także często o połowę tańsze a niekiedy tańsze o 70% od ceny podstawowej, w czasie sezonu. Dzieje się tak, ponieważ nie tylko wyprzedawane są produkty z danego rocznika, ale także dlatego, że poza sezonem rzadko kiedy sięga się po produkty, które nie są związane bezpośrednio z daną porą roku.
W związku z tym, że działamy w branży architektury krajobrazu od lat i od lat przekonujemy swoich klientów do zakupy mebli i wyposażenia właśnie zimą, dzisiaj przedstawiamy Wam produkty warte uwagi, które kupione już teraz okażą się bardzo dobrym wyborem, nawet wtedy, kiedy ogrodu jeszcze nie ma wykonanego. To nawet do nich można zaaranżować cały styl ogrodu, więc warto zapoznać się z ogrodowymi propozycjami i w zimie zainwestować w ogrodowe wyposażenie.

Oto Nasze propozycje, które świetnie sprawdzą się w aranżacjach na rok 2020.

palenisko


konewka stalowa
zestaw stolików
kule drewniane

doniczki wiszące
donice stojące

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?