03.05.2020

scena operowa w Bregencji Austria - innowacyjne podejście do otoczenia

źródło

Ludzki umysł nie zna granic. Polacy są bardzo zapobiegawczy i tylko 1 %  polaków jest w stanie podjąć się ciekawszych wyzwań czy zrealizować  założenia na skalę światową. Większość wybiera rozwiązania przewidywalne i rzadko kiedy zachwycające w swojej klasie. Rozwiązania zagraniczne mają zdecydowanie więcej rozmachu i pokazują, że na świecie zrealizować można wszystko. 

Scena operowa w Bregencji, w Austrii to przykład innowacyjnego i nietypowego podejścia do otoczenia. Obrazuje także, jak ważne jest otoczenie do tego co się prezentuje, w tym przypadku rodzaj sceny do prezentowanej sztuki. Ta niezwykła oprawa, która sama w sobie jest sztuką i co pewien czas zmienia swój wzór na inny, nie tylko przyciąga większą ilość odbiorców, ale także nabiera takiej popularności, że miejsce jest znane na całym świecie. Właśnie w taki sposób powinny być realizowane przestrzenie publiczne czy tereny zewnętrzne, aby były interesujące dla całego globu, a nie tylko dla jednostki. 
Kiedy po czasie przerwy związanej z pandemią wszyscy wrócą do podróżowania, opera w Bregencji w Austrii powinna trafić na listę miejsc do zwiedzenia. Zobaczenie tak niezwykłych widoków, a w dodatku udział w spektaklu operowym w niezwykłej scenerii będzie wyjątkowym przeżyciem i dobrze spędzonym czasie. 
Jak myślicie? Czy w Polsce doczekamy się takich scen, albo amfiteatrów?

źródło
źródło
źródło
źródło

źródło

źródło
źródło
źródło

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

CO O TYM SĄDZISZ?