INFORMACJE O PORTALU

Portal powstał z rozwijającego się bloga PRACOWNIA NOWOCZESNOŚCI, utworzonego w 2011 roku. 

Blog był początkowo jedynie blogiem firmowym, który zakładał pokazywanie nowoczesnych założeń z zakresu architektury krajobrazu. Po kilku latach został poszerzony o tematykę lifestylową, gdzie opisywane było życie architekt krajobrazu i jej spojrzenie na świat pod względem nowoczesnych rozwiązań.

Tematów dotyczących nowoczesności jest jednak tak wiele, że właścicielka i pomysłodawczyni bloga - Anna Ryplewska, postanowiła ponownie go poszerzyć i tym samym w 2017 roku zamienić na portal, aby zachęcić więcej czytelników do stałych odwiedzin i pokazać, że nowoczesność to nie tylko otoczenie i dom, ale także, a może i przede wszystkim Nasze spojrzenie na świat, samopoczucie i rozwój w stale zmieniających się technologiach.

Portal tym samym zyskał nowe tematyki, które dawniej nie były możliwe. Należą do nich  m.in. nowoczesne nowinki technologiczne, gadżety, moda, wywiady i historie osób znanych i mniej znanych, posiłki oraz nowoczesne hobby, które to uzupełniły już wcześniej poruszane tematy z zakresu architektury krajobrazu, projektowania wnętrz, budowy domów, podróży i miejsc wartych uwagi, porad, obserwacji życiowych, projektów, wydarzeń czy materiałów, które wyróżniają się nowoczesnością.

Mamy nadzieję, że tak jak i blog, portal tylko uświetni otoczenie każdego z Nas i będzie na bieżąco miejscem informacji o nowościach, z różnych dziedzin życia.